Jump to content
Dogomania

Magnesiatko

Deleted
  • Posts

    599
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magnesiatko

  1. [quote name='diuna_wro']zdublowany post[/QUOTE] Hehe diuna coś Ci się to całowanie i ściskanie spodobało, że dwa razy weszło ;P;P;P
  2. i co tam u Frani?
  3. Eeeh nie lubię wchodzić na wątek Neo... szlag mnie trafia, że mimo tego iż tyle osób chce Mu pomóc, że nie jest nam obcy Jego los... głupota (inaczej nazwać tego nie potrafię) ludzka to uniemożliwia. Zawsze później doła łapie :( Neo 3maj się psiaku, pamiętamy o Tobie...
  4. Witam i jak tam dziewczyna sobie radzi? Jaaaga ja tak mysle, żeby zgadać się w przyszłym tygodniu, albo może nawet w ten weekend jakoś i podjechać z Ciocią, niech już z Mitzi się zapoznają, będzie sprawa jasna, co Ty na to?
  5. Są widoki na domek dla Mitzi, no przeciez nieraz pisałam :P Jaaga myślę, że w przyszły weekend, lub w przyszłym tygodniu moglibyśmy się umówić :) Ja ciągle z daleka od domu, dopiero w pn bee mogłana spokojnie z Ciocią pogadać, zresztą lepiej jak to się wszystko odbędzie face to face :) Pozdrawiam ;)
  6. [quote name='Glutofia'][IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S0O4TOj3XSI/AAAAAAAAA0w/WcYxeRjzjck/s512/amelia.jpg[/IMG] Znalazłam zajebisty dom dla Amelii. Bez małych dzieci, są inne psy ale świetnie się dogadują. Ludzie doswiadczeni bo zawsze mieli psy, dobre ludzie bo krzywdy nie zrobią. Amelia ich uwielbia!! Tak...to mój dom.!!! ZOSTAJE U NAS!! Wszystko się we mnie kłóci serce nie pozwala oddac rozum krzyczy...cóż nie mamy rozumu oboje. .................................................................................................................................................................... Miałam jechac na wizytę przedadopcyjną i...wymiękłam. Mąż tak popatrzył i mówi "ale jak chcesz na Czechy jechac to trzeba Melkę zaczipować" I po herbacie..wysmarkałam nos i mam trzy psy.[/QUOTE] Czułam, że to się tak skończy :) Amelka, gratuluję nowego cudownego domku :) Nigdzie nie będzie Ci lepiej niż tu :)
  7. Promyczek ciągle szuka domku.... :(
  8. [quote name='Jaaga']Byłoby super. Mitzi to idealna towarzyszka dla starszej Pani. Tylko musiałabyś Ciocię uprzedzić, że Mitzi uwielbia spacery.[/QUOTE] wiesz, brak tych spacerów tak naprawdę po utracie psiaka najbardziej doskwiera. Widziałam to po sobie, po mojej Mamie i po cioci też. Ja wiem, że pies u niej będzie się miał dobrze, najlepiej jednak jak po moim powrocie z Warszawy umówiłybyśmy się gdzieś w Katowicach (my się dostosujemy), żeby obie mogły się poznać :) I wtedy zdecyduje się co dalej, co Ty na to?
  9. O kurcze Bidulka, wzięłyście ją w ostatniej chwili. Jaaaga Ciocia ciągle o nią pyta. Ciocia na emeryturze, małych dzieci brak :P Ciocia miała suczkę, nie pamiętam czy była sterylizowana (sunia schroniskowa), małych na pewno nie miała ;) Mam nadzieje, że będziemy w kontakcie ;)
  10. I jak się ma Mitzi? Ciocia się o nią pytała jak się czuje :) Ja tylko na chwilkę, w pn znowu do Warszawy :(
  11. Witaj Czarny, co tam u Ciebie Psinko?
  12. hihi super Jaaga ;) U weta dziewczyny już były? :)
  13. Frania szykuj się :)
  14. Halo halo! Jest tu ktoś? Potrzebne deklaracje na hotelik!! ;)
  15. [quote name='Manu']Acha, dwa mam już na kompie ! :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img130.exs.cx/img130/7194/lubpodwizka4rl.jpg[/img][/URL] [/QUOTE] PIĘKNA koronka... cudooo...
  16. [quote name='AgusiaP']Dziewczynki to ja napisze wieczorem do Mantis, która robiła banerek dla Koli może zrobi.[/QUOTE] A najlepiej jakby zdradziła nam jak to się robi :)
  17. Kurcze a taka ślicznotka :( Ja się na nia napatrzeć nie mogę.
  18. dzielny chłopak ;) Dziewczyny... czy któraś wie jak się robi banerek? Jeżeli tak to proszę o PW :oops:
×
×
  • Create New...