-
Posts
599 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magnesiatko
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Magnesiatko replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='diuna_wro']zdublowany post[/QUOTE] Hehe diuna coś Ci się to całowanie i ściskanie spodobało, że dwa razy weszło ;P;P;P -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Magnesiatko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Podnoszę! PILNIE potrzebna pomoc! -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Magnesiatko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Podnoszę! PILNIE potrzebna pomoc! -
i co tam u Frani?
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Magnesiatko replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
I co u Promysia słychać? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Jaaga dam znać, ok? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Witam i jak tam dziewczyna sobie radzi? Jaaaga ja tak mysle, żeby zgadać się w przyszłym tygodniu, albo może nawet w ten weekend jakoś i podjechać z Ciocią, niech już z Mitzi się zapoznają, będzie sprawa jasna, co Ty na to? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Są widoki na domek dla Mitzi, no przeciez nieraz pisałam :P Jaaga myślę, że w przyszły weekend, lub w przyszłym tygodniu moglibyśmy się umówić :) Ja ciągle z daleka od domu, dopiero w pn bee mogłana spokojnie z Ciocią pogadać, zresztą lepiej jak to się wszystko odbędzie face to face :) Pozdrawiam ;) -
[quote name='Glutofia'][IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S0O4TOj3XSI/AAAAAAAAA0w/WcYxeRjzjck/s512/amelia.jpg[/IMG] Znalazłam zajebisty dom dla Amelii. Bez małych dzieci, są inne psy ale świetnie się dogadują. Ludzie doswiadczeni bo zawsze mieli psy, dobre ludzie bo krzywdy nie zrobią. Amelia ich uwielbia!! Tak...to mój dom.!!! ZOSTAJE U NAS!! Wszystko się we mnie kłóci serce nie pozwala oddac rozum krzyczy...cóż nie mamy rozumu oboje. .................................................................................................................................................................... Miałam jechac na wizytę przedadopcyjną i...wymiękłam. Mąż tak popatrzył i mówi "ale jak chcesz na Czechy jechac to trzeba Melkę zaczipować" I po herbacie..wysmarkałam nos i mam trzy psy.[/QUOTE] Czułam, że to się tak skończy :) Amelka, gratuluję nowego cudownego domku :) Nigdzie nie będzie Ci lepiej niż tu :)
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Magnesiatko replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Promyczek ciągle szuka domku.... :( -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Byłoby super. Mitzi to idealna towarzyszka dla starszej Pani. Tylko musiałabyś Ciocię uprzedzić, że Mitzi uwielbia spacery.[/QUOTE] wiesz, brak tych spacerów tak naprawdę po utracie psiaka najbardziej doskwiera. Widziałam to po sobie, po mojej Mamie i po cioci też. Ja wiem, że pies u niej będzie się miał dobrze, najlepiej jednak jak po moim powrocie z Warszawy umówiłybyśmy się gdzieś w Katowicach (my się dostosujemy), żeby obie mogły się poznać :) I wtedy zdecyduje się co dalej, co Ty na to? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
O kurcze Bidulka, wzięłyście ją w ostatniej chwili. Jaaaga Ciocia ciągle o nią pyta. Ciocia na emeryturze, małych dzieci brak :P Ciocia miała suczkę, nie pamiętam czy była sterylizowana (sunia schroniskowa), małych na pewno nie miała ;) Mam nadzieje, że będziemy w kontakcie ;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
I jak się ma Mitzi? Ciocia się o nią pytała jak się czuje :) Ja tylko na chwilkę, w pn znowu do Warszawy :( -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Witaj Czarny, co tam u Ciebie Psinko? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
hihi super Jaaga ;) U weta dziewczyny już były? :) -
Frania szykuj się :)
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
Magnesiatko replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Halo halo! Jest tu ktoś? Potrzebne deklaracje na hotelik!! ;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
wstrzymałam oddech :) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
i cooo? Wiadomo już coś? -
[quote name='Manu']Acha, dwa mam już na kompie ! :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img130.exs.cx/img130/7194/lubpodwizka4rl.jpg[/img][/URL] [/QUOTE] PIĘKNA koronka... cudooo...
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Magnesiatko replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Dziewczynki to ja napisze wieczorem do Mantis, która robiła banerek dla Koli może zrobi.[/QUOTE] A najlepiej jakby zdradziła nam jak to się robi :) -
Kurcze a taka ślicznotka :( Ja się na nia napatrzeć nie mogę.
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
Magnesiatko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
dzielny chłopak ;) Dziewczyny... czy któraś wie jak się robi banerek? Jeżeli tak to proszę o PW :oops: