Jump to content
Dogomania

AGA35

Members
  • Posts

    5079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AGA35

  1. witaj hudzinko.... do góry wyskakuj i proś cioteczki o grosik...
  2. [quote name='Ulaa']Bardzo mi przykro, że inicjatywa dotycząca szkoleń i pomocy wychowawczej wywołała tak gwałtowny gniew szanownej Pani Prezes Fundacji. Jedynym celem tego miała być pomoc ludziom lepiej opiekować się psami i psom nierozumianym przez właścicieli (częsty powód porzucania) - a także przekazywanie całości dochodów (wolnych datków) fundacji. Z pomysłem nosiłam się od dawna, kochana DorkaWD wsparła inicjatywę swoją energią i zapałem, pomysł spodobał się wszystkim - i narodziła się wiara, że może się udać i przydać. Stąd prośba do Hanek o umieszczenie na stronce... Niestety, dostało się wszystkim... Jest mi niezmiernie przykro. Najwyraźniej nie można chcieć pomagać zwierzętom za pośrednictwem tej fundacji, jako że dyktatorski system zarządzający Pani Prezes nie pozwala na żadną wolną inicjatywę - a myślę, że ta w dodatku mogłaby podnieść prestiż fundacji... Być może inna organizacja chętniej przyjmie naszą pomoc. W dodatku taka, której działalność nie jest "zamrożona" i nie odmawia pomocy potrzebującym zwierzętom, ani nie -przepraszam za określenie- miesza z błotem ludzi, którzy mają chęci i zapał do pomocy. ---- Ja ponownie porusze temat " pani prezes" która poprzez skladanie bezmyslnych deklaracji z ktorych oczywiście nie wywiązala sie naraziła inne potrzebujące zwierzaki.Chodzi mi o psa TIGERA którego pobyt w hotelu miala w części pokryc fundacja - oczywiście nie dostalysmy nawet złotówki .Tiger kosztwał na około 1000 zl, + ogłoszenia .Na szczęście koszt kastarcji pokryła calkowicie jedna z cioteczek . Pani prezez nawet nie raczyła zapytac przez dwa miesiące co sie dzieje z psem, była wręczo oburzona jak ja śmiem upominac sie o obiecane pinieniadze ! Dodam że pieniadze które wydałysmy na Tigera były nazbierana przez wolontariusz poprzez robienie bazarków i które były przeznaczone między innymi na ogłoszenia , transport dla psów z klembowa , mamy ich 200 szt a część " pozyczyłyśmy " z konta innego psa !!!!!!!! MAM NADZIJE ZE TO TYLKO NAS PANI OSZUKALA I Z JEDNEGO PSIEGO ŻYCIA PANI ZAKPIŁA POZOSTAŁYM RADZE UWAŻC NA TO CO PANI PREZES MÓWI I OBIECUJE
  3. Dzisiaj Tiger odbył kolejną podróż, tym razem do domu tymczasowego do Chrzanowa :) A z tamtąd być może trafi do DS (podobno taki już jest na horyzoncie :D)
  4. Obróżka zamówiona i zapłacona :) Powinna przyjść jutro :)
  5. a po za tym jestem cudny chłopczyk ;-)
  6. [quote name='Lara']I oto ogonek :-( [IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/psy2010/psy_09082010-126.jpg[/IMG][/QUOTE] rozgryzł sobie ten ogonek , przy strzyżeniu nic nie mial ;-( wyglada jakby go swedział .....
  7. po maleńku szkielcik wraca do zdrowia :lol: ... potem walka z psychiką:shake:
  8. oki to czekamy .........
  9. dzień dobry rudasku....
  10. nie było kompletnie nic widac , takze jeżeli jest to stary zagojony uraz to nie powinno to stanowić poroblemu chyba że teraz tam sie " coś " dzieje
  11. [quote name='ASIA.K']Na jakie konto trzeba zbierać pieniądze dla Marsa?[/QUOTE] konto fundacji ROTKA
  12. Fakt końcówka ogonka wygląda nie zaciekawie ale jak wspomniała ilka21 to jest dosć stary uraz
  13. [quote name='AGA35']szuwarku do góry .... moze cioteczki wrzucą grosik do twojego koszyczka :-)[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190484-Bazarek-Tania-Szafa-wszystko-od-5-zł-do-20.08.2010-r[/URL].
  14. [B][COLOR=red]przypomne że dług Marsa w lecznicy rośnie z dnia na dzień .[/COLOR][/B]
  15. ZAPRASZAMY NA BAZARKI DLA KLEMBOSZCZAKÓW MARYSI TEŻ DO NICH NALEŻY [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190484-Bazarek-Tania-Szafa-wszystko-od-5-zł-do-20.08.2010-r[/URL]. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190596-Bazarek-pulszaki-nie-tylko-dla-dzieci-DO-22-08-2010/page2"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/190596-Bazarek-pulszaki-nie-tylko-dla-dzieci-DO-22-08-2010/page2[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
  16. allegro idzie cały czas i gumtrre . to moze poprosimy o ogłoszenia?
  17. [quote name='ronja']dziś Gusia przywiozła karmę dla Buni od malej_czarnej - 3kg Eucanuby:)[/QUOTE] super !!!!!!!!!!! bardzo dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. bardzo serdecznie dziekuje :-)
  19. ja na prośbę madaleny właśnie poruszyłam ten temat
  20. tak to magda załatwiała tę kastracje , ale faktura powinna była być zapłacona w kwietniu.Dzis MONIKA Z KATOWIC była na wizycie po adopcyjnej i wet tylko dlatego że był jeden szew stwierdził ze zostało jedno jajko .Pani zobowiązala sie ze uda się w przyszłym tygodniu na usg i potwierdzi teorie lekarza albo jej nie potwierdzi . Jak by nie patrzeć coś trzeba bedzie zapłacić !!!!!!!!!!
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/190484-Bazarek-%E2%80%9ETania-Szafa%E2%80%9D-wszystko-od-5-z%C5%82-do-20.08.2010-r.?p=15147772#post15147772[/url] Bazarek dla Psiaków z Klembowa.
  22. [url]http://www.dogomania.pl/threads/190484-Bazarek-%E2%80%9ETania-Szafa%E2%80%9D-wszystko-od-5-z%C5%82-do-20.08.2010-r.?p=15147772#post15147772[/url] bazarek dla Psiaków z Klembowa.
  23. mi też sie wydaje że długo długo trwal jego koszmar.... a taki juz trafił do weta a tam siedział juz cztery tygodnie więc mozemy sie domyślać jak go " pani " dbała o tego nieszczęśnika...
×
×
  • Create New...