Jump to content
Dogomania

AGA35

Members
  • Posts

    5079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AGA35

  1. Na paluchu twierdzą ze właściciel został powiadomiony ale nie skontaktowal się z nimi. Powiadomili policje i na tym się skończyło. Jeżeli uda sie skontaktowac z właścicielem to mają rozwiązać z nim umowe i obciązyc go kosztami " hotelowania " psa u weta . i to na tyle co oni moga lub chcą zrobić .A psiak ma być zabrany w poniedzialek do schronu ............. AAAA i nie udzielą informacji o danych osobowych tego faceta ( ochrona danych osobowych )
  2. sama nie wiem co robić ..... jak w poniedziałek go zabiorą to pisak nam zniknie z oczu zupełnie . I na dodatek nie wiadomo gdzie trafi , oni nie sprawdzaja domków niestety .....
  3. pies jest bardzo adopcyjny .PALUCH MA ROWIĄZAĆ UMOWE Z TYM CZŁOWIEKIEM , ALE PSIAK TRAFI ZA KRATY PO RAZ DRUGI.... A jest taki młody , tyle juz przeszedł a to jeszcze nie koniec jego koszmarów .....
  4. on jest przekochany !!!!! tak bym chciała aby uniknoł schronu po raz drugi................
  5. psinko do góry wyskakuj.......... i o pieniążki proś cioteczki
  6. do góry psiaku ..... cioteczki muszą cię dojrzeć .................
  7. kochanie nikt dziś nie zajrzał do ciebie .............
  8. dzwonili ale facet nie daje żadnych znaków zycia . Przez trzy tygodnie DOSŁOWNIE NIKT nie interesował się tym sierotą .
  9. Ma siłę i wolę walki !!!!!!!!! Bardzo łądnie chadza na smyczy do mometu kiedy się nie przewróci :-( Ale jest naprawdę super psiak !!!!
  10. To co " zdjełyśmy" z niego.... [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/83a2ca9b.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/cb3600a3.jpg[/IMG] I efekt końcowy.... [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/abb3ad39.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/1464df4a.jpg[/IMG]
  11. i ciąg dalszy ... [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/ad0d2f5f.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/7224bfd3.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/d2789ed0.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/9297dc55.jpg[/IMG]
  12. W trakcie ..... [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/acae2e28.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/887915fc.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/a6fec429.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/46813b23.jpg[/IMG]
  13. [FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Postawnowiłam złożyć wątek dla tego psiaka ze względu na to że nie mam pomysłu jak mu pomóc. Pies został odłowiony trzy tygodnie temu w okolicach Zielonki . Trafił do weta w Wołominie na obserwację .Okazało się ze psiak ma czipa z PALUCHA .Po rozmowie z panią dyrektor dowiedzieliśmy sie ze pies został wyadoptowany do Marek , i obecano nam ze w trybie natychmiastowym właśćiciel zostanie powiadomiony gdzie przebywa teraz zguba . Wczoraj po raz kolejny został wykonany tel do schroniska , dostałyśmy wiadoność ze właściel się nie skontaktował z pracownikem schronu .Ponad to zastała powiadomiona policja i straż miejska . W poniedziałek po psa ma przyjechać samochód ze schronu :-( .Dlatego postanowiłam mu założć wątek czasu jest bardzo mało ale moze istnieje jakaś nadzieja żeby psiak nie trafił do schronu [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Pies jest w ogólnie w bardzo dobrej kondycji fizycznej , nic mu nie dolega po za tym ze jego sierść przypminała filc !!!!!! Ma koło 1,5 do 2 lat .Jest wykastrowany .Dzis porosiłam ikle21 o ostrzyżenie go bo psiak nie mógł nawet ponieść nogi do sikania. Ale decyzja była krótka - trzeba go golić do gołej skóry . Pod skórą nie było żadnych niepodzianek typu rany i odpażeń . Był tylko łupież ,[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Zdjecia pokażą do jakiego stanu został doprowadzony .Worek z sierścią - filcem ważył 3 kg. Bardzo sokojnie znosił dziś te zabiegi kosmetyczne Naprawdę psiak jest bartdzo spokojny i ułożny .Bardzo ładnie chodzi na smyczy , toleruje inne zwierzęta.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Jest CUDNY i KOCHANY PRZSYMPATYCZNY .[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Kochane cioteczki moze macie jakieś pomysły zeby on jedank nie trafił z powrotem do schronu .[/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][SIZE=4]Tak wyglądał przed strzyżeniem [/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/0cdc0756.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/0cdc0756.jpg[/IMG]
  14. i nasza dama miła sesje zdjęciową [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/58732707.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/dc4ca932.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/1b59acaf.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/d6e79525.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/c75fcfda.jpg[/IMG]
  15. ma niesamowią wole do zycia !!!!! ogromnie się cieszy że stoi - stoi do momentu aż się przewróci !!!!! OGROMNIE NAM POMAGA W TEJ WALCE
  16. i udaliśmy się na kolacje [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/1dc86603.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/b1e98f74.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/06acb734.jpg[/IMG]
  17. potem zafundował cioteczkom prysznic [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/17f18407.jpg[/IMG] umylismy ząbki [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/1486e1ce.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/7233d588.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/a8413887.jpg[/IMG]
  18. foty nexta - rozrabiaka z niego niezły. Myślałam że będzie łatwiej go " ogarnąć " i że szybko pójdzie do adopcji niestety podejrzewamy że psisko zabawi z nam nieco dłużej [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/23265462.jpg[/IMG] uwielbia się kąpać [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/8f0feb08.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/3712f668.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/2198ddf0.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/b9756757.jpg[/IMG]
  19. I OTO NASZ DZIELNY CHŁOPCZYK [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/67019444.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/cc5d1040.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/25211ab2.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/4d2c6b54.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/4f69e49d.jpg[/IMG]
  20. film o buniaku częstujcie sie cioteczki [video=youtube;Li-ewUBrqYU]http://www.youtube.com/watch?v=Li-ewUBrqYU&feature=related[/video] [U][COLOR=#810081][URL]http://www.youtube.com/watch?v=Li-ewUBrqYU&feature=related[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.youtube.com/watch?v=Li-ewUBrqYU&feature=related"][/URL]
  21. [quote name='lilk_a']na bazarku już 29 serduszek :):) dziękujemy pięknie wszystkim :loveu:[/quote] pieknie dziekujemy w imieniu skinniego !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. byłam u SKNNIEGO w odwiedzinach stąd nie obecność na watku . Pisiak jest CUDNY , niesamowicie wdzięczny !!!!!! Bardzo ładnie już chodzi , i nie męczy sie tak szybko !!!Wygląda zdecydowanie lepiej , ale jeszcze sporo czasu minie zanim zupełnie będzie się nadawał do adopcji .Foto relacja jutro . [B][COLOR=red]CHCĘ BARDZO SERDECZNIE PODZIEKOWAĆ OBRACZUŚ87 I MAŁEJ_CZARNEJ .DZIEWCZYNY ODWALIŁYŚCIE KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !!!!!!!!!!! [/COLOR][/B]
  23. i ja z wieczorka podniose sunieczke
×
×
  • Create New...