AGA35
Members-
Posts
5079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AGA35
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Dziękuje bardzo za przybycie i oferowaną pomoc :-) -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
juz przesyłam dziekuje bardzo -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
odwiedziny na skinego też mile widziane :-) -
Dobranoc słoneczko !
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Było widać, fakt! Gdzie piesek jest teraz?[/QUOTE] W hoteliku w Konstancinie. -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
już są :-) -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Było widać zdjęcia :( Jutro wgram je na nowo -
Nie dla mięsniaków! Bullowate wszelakie - przytulisko w Klembowie!
AGA35 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
w kszyczku TIGERA jest 50 zł od obraczuś87 , które zostaną przeznaczone na kastracje :-) -
topiczku bardzo przepraszam za ofa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189887-OFIARA-WAKACJI-16-KG-OWCZAREK-zdjęcia-drastyczne[/URL]
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
zrobi się sesję na medal :-) -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
bida straszna i młoda ma około 2 lat -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B] Kochane ciotki, dwa tygodnie temu wybrałam się z MONA i naszymi pociechami nad wodę żeby zmoczyły sobie zady. Oczywiście nie obeszło się bez znaleziska .W krzakach leżał pies , owczarek – wychudzony do granic możliwości[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]( sporo widziałam ale to przeszło moje wszelakie oczekiwania ) Nie wiemy jak długo tam leżał , czemu go tak zostawiono na pewną śmierć głodową . Wiemy jedno ,TRZEBA MU POMÓC ZA WSZELKĄ CENĘ !![/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]Pies nie miał siły iść na własnych nogach , po zrobieniu dwóch kroków przewracał się . Musiałyśmy go nosić !!!!!!!!!!!! [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]Przewiozłyśmy go do weta , zrobione miał badania , generalnie nic mu nie jest poza tym że nie ma ogona – ale to dawna sprawa no i jest maxymalnie zagłodzony . U weta przebywał tydzień tam przytył 1,5 kg na specjalistycznych puszkach. Został wykąpany bo załatwiał sie pod siebie. Bardzo mi w tym pomogła ilka21.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]W zeszłym tygodniu KAGO przewiozła psa do hoteliku w Konstancinie. Zakupiłyśmy specjalistyczna karmę suchą ( worek 15kg -185 zł.). Jest pod opieką weterynaryjną . [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]Zwracam się z serdeczną prośbą do cioteczek o pomoc – karma specjalistyczna , deklaracje , wszystko co pomoże nam aby pies doszedł do właściwej wagi i nabrał masy oraz równowagi psychicznej co może potrwać bardzo długo [/B][/SIZE][/FONT]. [CENTER][SIZE=5][COLOR=red][FONT=Comic Sans MS]PILNIE POTRZEBUJEMY [/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=5][COLOR=red][FONT=Comic Sans MS][B]1. deklaracje stałe na opłacenie Hotelu[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]2. Deklaracje jednorazowe na zakup karmy, leczenie.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=5]WPŁATY ROK 2013 [/SIZE][/COLOR] [FONT=century gothic][SIZE=5][COLOR=#FF0000][B] Ze skarpety owczarkowej - [SIZE=5]200 zł. [/SIZE] DEKLARACJA STAŁA [/B] [/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=4]Vasco - 10 zł. [/SIZE][/COLOR][/FONT][CENTER][COLOR=#000000][FONT=century gothic][SIZE=4] Asiaf1 - 50 zł. CANTADORA - 20 zł.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [U][COLOR=#ff0000][SIZE=4]DEKLARACJE STAŁE 01/2013 WPŁYNEŁY [/SIZE][/COLOR][/U] [SIZE=5][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR] ola.la - 10zł. m[SIZE=5]i[/SIZE]gama -30 zł. Cantadora - [SIZE=5]4[/SIZE]0 zł. Vasco - 10 zł. 02[SIZE=5]/2013[/SIZE] [/SIZE][SIZE=5]ola.la - 10zł.[/SIZE] [SIZE=5]Vasco - 10 zł. [/SIZE][SIZE=5][SIZE=5][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=5][SIZE=5][COLOR=black][SIZE=5]Cantadora - 20 zł. M[SIZE=5]igama - 50 zł. Tomasz P. - 10 [SIZE=5]zł.[/SIZE][/SIZE] [/SIZE] [/COLOR][/SIZE] 03/201[SIZE=5]3 [/SIZE][/SIZE][SIZE=5]Vasco - 10 zł.[/SIZE] [SIZE=5]Cantadora - 20 zł. [/SIZE][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. To[SIZE=5]masz P. - 10 zł. migama - 50 zł. [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/SIZE] [/SIZE][SIZE=5][SIZE=5]ola.la - 10zł. [SIZE=5]aga35- 45 zł. [/SIZE] [/SIZE] 04/2013 [/SIZE][SIZE=5]Cantadora - 20 zł.[/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE] Fundacja 50 zł. memory -100 zł aga35 - 60 zł. 05/201[SIZE=5]3[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5]Cantadora - 20 zł.[/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5]aga35- 50 zł. aga35-20 zł. [/SIZE][SIZE=4] 06/2013[/SIZE] [SIZE=5]Cantadora - 20 zł.[/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. aga35 - 100 zł.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][COLOR=black]aga35 - 100 zł.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=3]07/2012 [COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR] aga35-50 zł. 08/2013 [/SIZE][SIZE=3][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. Vasco -10 zł. aga35- 40 zł. [/COLOR][/SIZE] [U][COLOR=#ff0000][SIZE=5] Wpłaty jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/U] [SIZE=3][COLOR=#000000]Agnieszka O. z GLIWIC - 50 ZŁ. Tomasz P. z Gliwic - 10 zł. Madzia a. z Gliwic - 10 zł. Łukasz Baran z Gliwic - 10 zł. [SIZE=3]Jacek R. z Rokitno S[SIZE=3]zlacheckie - 20z[SIZE=3]ł. [/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/COLOR][SIZE=3]Katarzyna R. z Gliwic - 35 ZŁ.[/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000]Tomasz P. z Gliwic - 10 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Ludmiła P. z Rydułtów- 60 zł. [/SIZE] Łukasz S. Siemianowice - 20 zł. Agnieszka O.Gliwice - 100 zł. Agnieszka O.Gliwice - 100 zł. (06,03,2013) FB - 180 + 20 ZŁ. [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black][U][I]Kwiecień [/I][/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Vasco 10 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]migama- 10 zł.[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black][U][I]Maj [/I][/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]vasco - 10 zł. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]migama- 10 zł. [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black]Czerwiec[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Vasco- 10 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]migama- 10 zł.[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black]Lipiec [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]vasco- 10 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]migama- 10 zł.[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4]Sierpień [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł. migama - 10z ł. [/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4]Wrzesień[/SIZE] [SIZE=4]Asiaf1 - 50 zł. [/SIZE] [SIZE=4]Vasco -10 zł. migama - 10 zł. Padziernik Asiaf1- 50 zł. migama - 10 zł. Vasco - 10 zł. Listopad [/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Asiaf1 - 50 zł. migama - 10 zł. [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]Vasco - 10 zł. [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Grudzień [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Asiaf1 - 50 zł. migama - 10 zł. [/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł.[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]2012 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Styczeń[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Asiaf1 - 50 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł.[/SIZE] [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]migama - 10 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS] [COLOR=navy]Luty [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS] Asiaf1 - 50 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł.[/SIZE] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]migama - 10 zł. [COLOR=blue]marzec [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Asiaf1 - 50 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł.[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]migama - 10 zł. [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000CD][FONT=Comic Sans MS]kwiecień [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Asiaf1 - 50 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł.[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]migama - 10 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000CD][FONT=Comic Sans MS] maj [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Asiaf1 - 50 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł.[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]migama - 10 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][FONT=Comic Sans MS] cc[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#0000cd][FONT=Comic Sans MS]zerwie[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS] Asiaf1 - 50 zł. [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]migama - 10 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=century gothic][SIZE=3][COLOR=#0000CD]lipiec [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Asiaf1 - 50 zł. [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]migama - 10 zł.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Sierpień [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]migama - 15z ł[/SIZE] [/CENTER] [FONT=arial][SIZE=4][COLOR=#000000]wrzesień [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]migama - 15z ł[/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł.[/SIZE] [SIZE=4]Pażdziernik [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]migama - 1[SIZE=4]0[/SIZE]z ł[/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł Listopad [/SIZE] [SIZE=4]Vasco - 10 zł. [/SIZE][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]migama - 1[SIZE=4]0[/SIZE]z ł [/SIZE] Grudzień [/SIZE][SIZE=4]Vasco - 10 zł.[/SIZE] [SIZE=4][SIZE=4][COLOR=black]Asiaf1- 50 zł. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]migama - 1[SIZE=4]0[/SIZE]z ł [/SIZE][/SIZE] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkgreen][SIZE=3]WPŁATY JEDNORAZOWE [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=3]- [COLOR=green][B][FONT=Comic Sans MS]wpłyneły [/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]MONA025 -100 ZŁ.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]mała_czarna - 20 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]p.Agnieszka z Kobyłki - 60 zł,[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#006400]p.Patrycja z Warszawy - 40 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]obraczus87 - 20 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]Laura1108- 15 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]Jowita Kaczorwska - 50 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]Livka- 30 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]Punk- 100 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]Magdalena- 15 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]Aimez_moi- 15 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=darkgreen][FONT=Comic Sans MS]Jolo_li - 30,00 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][FONT=Comic Sans MS]poromanka - 20,00 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][FONT=Comic Sans MS]agat21 - 40,00zl [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][FONT=Comic Sans MS]ludwa - 20,00 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][FONT=Comic Sans MS]p.JUSTYNA GRYFICE - 20,00+30 zł.[/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#006400]p.ILONA Z WOŁOMINA - 30 ZŁ.[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen][B]Katarzyna09 -15 zł.[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#006400]kami_23 - 10 zŁ.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#006400]papryka - 15 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#006400]rencia42 - 20 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=#616161][FONT=Arial][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]nat.witk - 25 zł.[/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#006400]holly101 bazarek- 70 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#006400]MDM- 16 ZŁ.[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=#616161][FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS][COLOR=green]MILKA74 40 zl.[/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008000]Asia z Wołomina - 30 zł.[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008000]karol- 10 zł.[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008000]figanadrzewna - 10 zł. [COLOR=red] Wpłaty jednorazowe 10.2011[/COLOR] Aga33-76 - 50 zł. Monika z Katowic - 80 zł. bataczl - 10 zł. cantadorra - 100 zł. [/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][SIZE=3]915 zł - Monika z Katowic za bazarek Magiczny Podróżnik [/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]Wpłaty jednorazowe 2012 [SIZE=4][COLOR=black]Z konta fundacji 295 zł. [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][SIZE=2][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#006400][COLOR=blue]BAZAREK SERDUSZKOWY[/COLOR] [/COLOR][/FONT][/B] [/SIZE][/CENTER] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B] ASKA64 10 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]KAROL (1 ) 5 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]MILKA74(3) 15 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]ELLIG 25 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B] MMD 30 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B] VASCO 5 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]WUJEK & CIOCI A 10 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]AGNIESZKA103 10 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]WIEDZMA 5 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B],PAULINKEN 10 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]GRZENKA 10 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]– BEATACZL 5 zl.[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]ANIA O JA 50 zł.[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]KIELACZKA[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]15 zł.[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]ALICE MIDNIGHT 15 zł.[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=#616161][FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][B]YUNONA - 15 ZŁ[/B][/COLOR].[/FONT][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy][COLOR=blue]BELA51 - 5 zŁ. [/COLOR][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#0000ff]KAROLINA1984 - 5 ZŁ.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Kwota z bazarku to 245 zł.[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [COLOR=darkslateblue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]WYDATKI[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [CENTER] [COLOR=darkslateblue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Karma- 195 zł.[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkslateblue][B]hotelik za wrzesień 375 zł.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslateblue][B]hotelik pażdziernik- 375 zł.[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=darkslateblue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]kastracja - 230 zł.[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=darkslateblue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]friprex- 20 zł[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=darkslateblue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]maść na uchale ( duża tubka - do podziału z Nextem 80 zł,) 40 zł,[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=darkslateblue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]maść na uchale ( tym razem cała tuba dla skinnego ) 80 zł.[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=darkslateblue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]karma - 100 zł.[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslateblue]karma - 100 zł. [/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=darkslateblue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]skinni dla nexta - 115 zł.[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#4b0082] 15,04,2011- 15,05,2011- 300 zł.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#4b0082]15,05,2011-15,06,2011- 380 zł. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple] (15,07,2011-15,08,2011) - 380 zł. wpłacone 380zł.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#800080](15,08,2011-15,09,2011) - wpłacone 380 zł. (15,09,2011- 15,10,2011) wpłacone 380,00 zł. (15,10,2011-15,11,2011)- wpłacone 380 zł. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#800080]karma +hotelik (15,11,2011-15,12,2011)- wpłacone 380 zł. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]szczepienia + paliwo 30 zł.[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=purple] [/COLOR][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5] (15,12,2011-15,01,2012)- wpłacone 380 zł. [/SIZE][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,01,2012-15,02,2012)- wpłacone 380 zł. [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,02,2012-15,03,2012)- wpłacone 380 zł. [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,03,2012-15,04,2012)- wpłacone 380 zł. [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,04,2012-15,05,2012)- wpłacone 380 zł. [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,05,2012-15,06,2012)- wpłacone 380 zł. [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,06,2012-15,07,2012)- 380 zł[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,07,2012-15,08,2012)- 380 zł[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,08,2012-15,09,2012)- 380 zł[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,09,2012-15,10,2012)- 380 zł[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,10,2012-15,1[SIZE=5]1[/SIZE],2012)- 380 zł [/SIZE][/COLOR][/FONT] [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,1[SIZE=5]1[/SIZE],2012-15,1[SIZE=5]2[/SIZE],2012)- 380 zł.[SIZE=5][SIZE=5] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,1[SIZE=5]2[/SIZE],2012-15,[SIZE=5]01[/SIZE],201[SIZE=5]3[/SIZE])-[/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=5]380 zł.[/SIZE](120+115+200+60) [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,[SIZE=5]01[/SIZE],201[SIZE=5]3[/SIZE]-15,[SIZE=5]0[SIZE=5]2[/SIZE][/SIZE],201[SIZE=5]3[/SIZE])- [/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=5] 380zł.([SIZE=2]115 zł.+ 50 + 100+ 60 + 55 zł.[/SIZE][/SIZE]) [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][SIZE=5]karma +hotelik (15,[SIZE=5]0[SIZE=5]2[/SIZE][/SIZE],201[SIZE=5]3[/SIZE]-15,[SIZE=5]0[SIZE=5]3[/SIZE][/SIZE],201[SIZE=5]3[/SIZE])[/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [SIZE=4] 380zł.[/SIZE] ( wpłacone 100 zł.+ 100 memory yumany+60 +100 zł.+20 ) [SIZE=4]hotelik ( 15.03.2013-15.04.2013) - 300 zł. (200+100) wpłacone [/SIZE]hotelik (15,04,2013 - 15,05,2013 ) - 300zł. (wpłacone 100 + 100+100 ) hotel 15,05-2013 - 15-06-2013 - 100zł [CENTER][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7774/img4828w.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7999/img4838.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2001/img4825.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2410/img4835c.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8937/img4833c.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Nie dla mięsniaków! Bullowate wszelakie - przytulisko w Klembowie!
AGA35 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
sciskamy mocno mocno !!! -
I kolejna sesja zdjęciowa szczęśliwego psiaka Suńka w nowym domku. :) Wykąpana, nie robiła absolutnie żadnych problemów, stała grzecznie. Muszę ją jeszcze wyczesać, bo lnieje. W samochodzie spała całą drogę, czasem wyglądała przez okno. Do samochodu wskakiwała sama, za pierwszym razem prawie mnie wciągnęła. ;) Zakładam, że jeździła już z ex-właścicielem, bo lubi zdecydowanie samochód. W domu oszalałą na widok podwórka, od razu zaczęła skakać we wszystkie strony i wszystko wąchać. Dałam wujkowi smycz, żeby zamknąć bramę, w tym czasie zdążyła przeciągnąć go biegiem przez podwórko. :) Gania jak szalona, skacze, kręci piruety wokół krzaków. Żebrak straszny, na te niebieskie oczka dała się złapać nawet starsza ciocia, która ogółem nie przepada za psem w domu - osobiście kazała mi poczęstować sunię kiełbaską. ;) Muszę nad nią popracować, bo potrafi próbować kraść jedzenie z talerza pod nieuwagę i strasznie męczy. Poszłyśmy na razie na kompromis - dostaje jedzenie, ale za siad i łapę, nie wiem jak to wyjdzie nam bez przysmaków, ale z jedzeniem działa. Ogółem zwierz słodki, wszystkim się podoba, mama chętnie wymieniłaby ją na naszą dożycę. ;) Będę informowała, co z dalszymi losami suni. Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam, Agnieszka [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/c3cd4017.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/06c7e86f.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/21be139c.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/0e9c3b61.jpg[/IMG]
-
przypomne cioteczkom HOMERKA . [FONT=arial][I]Witam,pani Agnieszko[/I][/FONT] [FONT=arial][I]chyba wywołała mnie pani telepatycznie,bo od kilku dni zamierzam do pani napisać.Homer ma się świetnie,dużo je dużo śpi,dużo się bawi i w ogóle jest go dużo,bo w ciągu ostatnich tygodni rósł jak na drożdżach.[/I][/FONT] [I][FONT=arial]Sięga mi do połowy uda,waży 30 kg.Ciągle wzbudza podziw na spacerach,że taki piękny i grzeczny i na pewno rasowy (mąż puchnie z dumy jakby to była jego zasługa) ,więc dlatego pojechaliśmy po niego aż do Wołomina.Ma swoich wielbicieli,którzy twierdzą,że to najładniejszy pies na osiedlu.[/FONT][/I][I][FONT=arial]Uwielbia biegać z psami i nie wracać jak go wołam,chociaż się trochę poprawia,ogólnie jest w domu kochany i miśkowaty,jak na swój wiek i wielkośc nie jest kłopotliwy.[/FONT][/I] [I][FONT=arial]Z tygodnia na tydzień czuje się pewniej ,już się nie izoluje w domu,więcej szczeka i pilnuje.Zaczęłam z nim chodzić na szkolenie PP i zrobił się bardziej kontaktowy i myśli jak tu poprawnie wykonać komendę.[/FONT][/I] [I][FONT=arial]Ma zadatki na zrównoważnego psa,szybko się uczy i chciałam to wykorzystać,bo trochę jest za duży,żeby go zostawić samemu sobie.Nawet mu się podoba ta nauka,no chyba,że się znudzi i woli pobiegać lub pospać.[/FONT][/I] [I][FONT=arial]Dwa dni temu Homer był u weterynarza,miał pobraną krew,wyniki ma dobre,cały czas dostaje wapno i wit D3,weterynarz mówi ,że jest bardzo dobrze,nie ma nic ze stawami,trochę rusza się jak kot,ale taka jego uroda i dodaje mu to uroku.[/FONT][/I] [I][FONT=arial]poprawiła mu się koordynacja ruchowa z wiekiem-mniej sie potyka o własne łapy jak biegnie,[/FONT][/I] [I][FONT=arial]pozdrawiam[/FONT][/I] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/9d4e353a.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/4def8d64.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/85aacd66.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/38a4a18a.jpg[/IMG]
-
oj chcemy chcemy.....
-
witaj buniaku . ten brak zainteresowania dołuje człowieka totalnie
-
wpłyneło 20 zł od alekso czy mam to zapisać już na sierpień ? bo za lipiec zapłaciłaś w czerwcu.
-
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
niestety nie mam właty od ciebie na lipiec -
niestety NIC NOWEGO W ŻYCIU BUNI SIĘ NIE WYDAŻYŁO :-(
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
W dalszym ciągu next potrzebuje wsparcia finansowego . Bardzo bardzo prosimy o pomoc!!!!!!!!!