[quote name='Aleksandra95']W ten weekend jadę do przytuliska. Koło Radzymina:) Ale za tydzień mogę do Klembowa. Tyle,że ja nie posiadam aparatu fotki robiłam telefonem.:([/QUOTE]
Ja także mogę zafiarować ręce do pisanie i apart bardzo chętnie się z kimś zabiorę