Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Widziałam ogłoszenia;)ona jest taka słodka:loveu: Może zrobić jej też te wyróznione allegro,co?Luziu,ile to kosztuje?
  2. Dobrze,ze chociaż ta jedna strona wyczesana...:DKurcze,ale on śmiesznie musi wyglądać:D
  3. Czarodziejko,jak Sokół się czuje? Jaką pogodę macie?
  4. Zamówimy obróżkę troszkę pózniej,tak w lipcu -ok?
  5. Widać,ze za parówę zrobi wszystko :lol:No psiaczku,chyba już czas naprawdę do domku...,do swojego ludzia;-)
  6. Poproszę nr.konta i dane do przelewu,w poniedziałek wyślę pieniążki dla psinki :)
  7. Cicho,ale zaglądamy;) ,no i czekamy na njusy i fotki :)
  8. Czuję,że od wczoraj Sokół z nerwów nic nie jadł...:evil_lol: Boziu...mało,ze chyba głodny to jeszcze ma być oskubany.No niezłe Czarodziejko zapewniłaś mu warunki :D:D:D;)
  9. Tak Seciu!Dom musi się znalezć i już ! :smile:
  10. Ja deklarowałam jednorazową dla suni.Jak coś,dajcie mi znać,od razu zrobię przelew ;)
  11. [quote name='wiga138']i co z Czarusiem ????[/QUOTE] Seciu,daj znać.
  12. :crazyeye: ja pierdziele,jak pięknie:lol:
  13. [quote name='Kamila Proc']tak, teraz doczytalam, przepraszam... hurraa[/QUOTE] To było dobre :D;)
  14. No i jak Czarodziejko nasz piękniś?Dałaś radę go wyczesać?:smile:Na pewno ciężko było...;) Co do kropelek,kleszcze mamy z głowy-dzięki! Luziu,a Ty zamówiłaś tą obróżkę?
  15. Moja Sana wszystko wpierdzieli co jej damy i co znajdzie...Normalnie odkurzacz, wkurzam się strasznie...:angryy: Luziu,a co z ogłoszeniami?:razz:
  16. Belu,ja też nie potrafię robić tych bazarków.Zorientuję się,kto może pomóc...
  17. O kurde!Mika ma dom!:lol:Ogromnie się cieszę:multi:
  18. Widziałam ceny,kurde ,a ja dawałam za nie 70-75 zł.Ostatnio zamówiłam w Zooexpressie i miałam taniej.Ale na allegro-szok!
  19. Na allegro są po 50,–?Moze faktycznie dorzucić dyszkę i kupić mu tego kiltixa.Luziu,no to jak mozesz to załatwiaj,bo ja z allegro w ogóle nie korzystam i po prostu się nie orientuję co i jak. Mam nadzieję,ze Czarodziejka nie zakupiła już tego fiprexu.Jak cos,to za miesiąc kupimy mu tą obróżkę.
  20. Jak to niewiele psiakom do szczęścia potrzeba... :smile: Oj, macie tam z niego niezły ubaw :D
×
×
  • Create New...