Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Też jestem ciekawa.
  2. [quote name='barb']Niezwykla historia. ajlii, w jakiej miejscowości znalazłaś psiaki ?[/QUOTE] Nie zniknął ;) Proszę,zaczekajmy jeszcze troszkę na ajlii,wkrótce powinna się pojawić na wątku.
  3. Podrzucę świątecznie wątek chłopaków :)
  4. Pięknie dziękujemy za życzenia i również życzymy Wam cudownych Świąt...:x-mas:
  5. Tak zimno...piesku,daj sobie pomóc.
  6. O kurcze...to się ajlii ucieszy! :lol:
  7. No trudno...Miejmy nadzieję,ze jutro wszystko "wypali";) Powodzenia!
  8. Wiadomo już coś? Psiak bezpieczny?
  9. Ajlii,i ja jestem ;) Musimy koniecznie pomyśleć o jakimś bazarku... Co do ogłoszeń,może zamówię u natie,co?
  10. Niech tegoroczne Święta będą radosne,pełne miłości i spokoju... Wesołych Świąt!:tree1:
  11. Też tak sądzę ...;)
  12. [quote name='ania shirley']Prezencik dla Amiska wysłany.....[/QUOTE] Aniu,prezencik(50zł) już doszedł!Wielkie dzięki!!! :lol:
  13. Aniu Kochana,dziękujemy!!! :loveu: Tegoroczne Święta psina będzie miała bogate!:x-mas::lol:
  14. To bardzo cieszy,ze Amiś jest pupilem tylu dobrych duszyczek :loveu:
  15. Sokołek dzisiaj dostał od Andrzeja Gwiazdkowy Prezent- 50zł Andrzejku,jeszcze raz ściskam Cię mocno i bardzo dziękuję,ze wciąż pamiętasz o psiaku :loveu:
  16. Wpłynęły dwie deklaracje stałe na konto Sokołka: mparsley-10zł BUDRYSEK -20zł Bardzo dziękujemy! :lol:
  17. Nie wywiało,nie wywiało :-) Ciotki zaglądają na wątek,ale nie zawsze piszą ;)
  18. Widać przerażenie w jego oczkach... Trzymam mocno kciuki za zdrówko psiaka!
  19. ojej,bidulek...nie wygląda to dobrze...
  20. radovan,wszystko dobrze z psiakiem?
  21. Trzymam kciuki,żeby jak najszybciej psiak trafił w bezpieczne miejsce...
  22. ajlii,skrzyneczka. Zdjęcie 7 i 6.
  23. Wierzę ajlii :roll: Lecimy na bazarek no i zapraszamy wszystkich serdecznie! :)
×
×
  • Create New...