-
Posts
9526 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kapsel
-
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Tatankas, dziewczyny, teraz już wiem, że damy radę, że zrobimy wszystko aby mu ta łapkę uratować!!!!! Kto jak nie my, prawda??? :lmaa::lmaa::lmaa::lmaa::lmaa: Wszystkie jesteście najlepszymi cioteczkami pod słońcem i damy radę!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Na 100% teraz już to wiem :smile::smile::smile::smile: -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Agnezja boksio juz jest w Warszawie? -
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Nie miał człowieka przez całe swoje dzieciństwo i tu nagle tyle osób chce go kochać i oszalał z nadmiaru szczęścia :p:p:p -
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Anastazja i jak Pablo sobie radzi u Ciebie, jak z boksiami się dogaduje? :roll: -
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
Kapsel replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Kamień z serca, ale to jego serducho trzeba przebadać dla świętego spokoju. Dobiła mnie ta blizna po sznurku... :-(:mad::mad::mad: -
Aneczko, bardzo dobrze zrobiłaś, nigdy nic nie wiadomo, zawsze lepiej powiedzieć, a nuż???
-
[quote name='Maruda666']Jakoś ta Lusia za serce mnie ujęła :), ona taka biedna, tyle przeszła. Zasługuje na najlepszy dom.[/QUOTE] Danusiu, nie martw się Kochana, domek jest najlepszy z najlepszych. Germaine nie daje byle komu. Ja dzis byłam na wizycie przed adopcyjnej dla Pusi..... zrobiłam 120 km i nie damy jej byle komu, domek się nie sprawdził niestety...
-
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='wykrywka']Przelałam obiecany grosik. Mam nadzieję, że sytuacja sie klaruje :p i już niedługo Pablo będzie bezpieczny.[/QUOTE] Wykrywko, Bardzo dziękujemy :Rose: I co z Panem Michałem? Nic nie wiadomo? W czwartek Pablo będzie juz po wszystkich konsultacjach chirurgicznych i zostanie przedstawiony kosztorys operacji. Płytki i śruby specjalne, będą musiały przyjść z zagranicy. Koszt będzie zapewne ogromny, aż mnie głowa boli :shake: -
Aneczko ja juz nie pamiętam o którym boksiu Ci pisałam, tyle jest tych bied, że juz nie pamiętam. Wiem, że zginął Astor z DT [url]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=585[/url] ale odnalazł się i jeszcze sunia boksia zginęła w Warszawie to wiem...
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
Kapsel replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się skarbie.:loveu::loveu::loveu::loveu: Cudny jesteś Saszeńko!!! Czekamy cały czas na wieści:thumbs::thumbs::thumbs: -
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
Kapsel replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Szaszeńko słodki, ale się przestraszyłam :shake::shake::shake: czekamy na wiadomości od weta :roll::roll: -
Jamnikowaty Trampek wywalony z pociągu pilnie szuka DT/DS!Opole
Kapsel replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny szukam kogoś z Krapkowic, pomóżcie -
Kopiuję ze stron Fundacji Lusi miała w czwartek zabieg sterylizacji, przy okazji pobrano jej zeskrobinę ze skóry w miejscach, w których jest ona przerzedzona. Boksera po zabiegu czuje się dobrze, rana po operacji goi się bardzo ładnie. [URL="http://www.sosbokserom.com.pl/images/stories/psy/IJKL/Lusi_13.JPG"][IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lusi_13.JPG&w=400&h=400[/IMG][/URL][URL="http://www.sosbokserom.com.pl/images/stories/psy/IJKL/Lusi_14.JPG"][IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lusi_14.JPG&w=400&h=400[/IMG][/URL][URL="http://www.sosbokserom.com.pl/images/stories/psy/IJKL/Lusi_15.JPG"][IMG]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/thumb?src=images/stories/psy/IJKL/Lusi_15.JPG&w=400&h=400[/IMG][/URL]
-
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Wątpliwości zostały rozwiane, zatem czekamy na wieści od Eufrazyny :):):) -
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TPuzyXyr2wI/AAAAAAAAAfM/E5QxyT1LQWg/Bodzio6.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TPuzy7qYjmI/AAAAAAAAAfQ/S08TXhnvllM/Bodzio7.JPG[/IMG] I tekst napisany przez DT z propozycja do ogłoszeń [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Jestem Bodzio. Bodzio Dziadzia. Jak na poważnego psa mam imię i nazwisko. Jestem uroczym starszym psem o niespotykanie pięknych oczach. Mam dużo lat ale uwielbiam się bawić. Jestem bardzo posłuszny. Przychozę zawołany i bardzo mocno macham przy tym swoim kikutkiem. Umiem chodzić na smyczy a swoje potrzeby załatwiam na zewnątrz. Lubie jeść i za coś pysznego chętnie daję całusy. Lubię sypiać z człowiekiem w łóżku i czasem ciężko mnie z niego wygonić. Jeśli mi przygotujesz miejsce do spania grzecznie się w nim położę. Będę dla Ciebie radością na niepogodę i ogrzeję Cię w zimne dni, rozweselę cię swoimi saltami. Nie drapię drzwi, grzecznie czekam aż mnie wpuścisz do domu. Mogę mieszkać z innymi psami albo suczkami. Koty też mi nie przeszkadzają. Uwielbiam dzieci ale czasem się ich boję i wolę uciec. Podaruj mi człowieku szansę na lepsze dni, miesiące i lata.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[img]http://lh3.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TPuzozrYx_I/AAAAAAAAAe0/wY2R_zjDwtw/Bodzio1.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TPuzpNFEWsI/AAAAAAAAAe4/qSk6uxQ0nPg/Bodzio2.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TPuzppf_VVI/AAAAAAAAAe8/xYb3B6Z98gw/Bodzio3.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TPuzp3S2ipI/AAAAAAAAAfA/Hiai6wFA72A/Bodzio4.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_gQeHCB9fEVY/TPuzpx1FFxI/AAAAAAAAAfE/lypiwEBrik8/Bodzio5.JPG[/img]
-
Zaraz będą zdjęcia
-
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Eufrazyna jest wspaniałą osobą, która pomaga bassetom i Miła od Gucia ja bardzo dobrze zna. Osobiście rozmawiałam z nią przez telefon. Dobrze, że wszyscy sa czujni, bo różnie bywa i Eufrazyna tez zdaje sobie z tego sprawę. W każdym bądź razie Eufrazyna i Pan Michał są jak najbardziej porządnymi ludźmi. Akurat traf sprawił, że Ninka ten link wstawiła na którymś jakiś potwór naigrywał się z nieszczęścia psa. Na szczęście nie dotyczy to Pabla i cieszmy się, że ktoś chce pomóc biedaczkowi. -
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
Kapsel replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Ja bym zadzwoniła do weta co w takim wypadku robić, być może za szybko odstawione miała leki... -
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Alu, jemu nie chodziło o adpocję psa, po prostu sobie zadrwił z nas. Chyba na poprzedniej stronie jest podany link do innego psa gdzie wręcz życzy śmierci psu...[/QUOTE] Tak wiem, Ninuś, czytałam :shake::shake::shake: potwory :angryy: -
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Na razie jestem tylko jeszcze w szoku po takiej propozycji :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :shake: Efrazyno, skąd jest Pan Michał? -
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='eufrazyna']Moi drodzy, na dogo jestem od niedawna. Mam bassety i jestem na forum "Nasze bassety". Stąd dowiedziałam się o Pablu, zmieszczono o nim info u nas. Jest Pan Michał, z którym jestem w kontakcie, mój sąsiad z osiedla, też ma boksera. On i jego żona chcieliby dać dom i zająć się leczeniem Pabla. Próbujemy się skontaktować z Germaine prowadzącą tą adopcję. Mam nadzieję, że będzie happy end i pies trafi do dobrego, odpowiedzialnego domu. Pewnie więcej osób chce psu pomóc, więc mam nadzieję, że los psa się odmieni na lepsze. Zresztą już tak jest za sprawą Germaine :) Pozdrawiam serdecznie, Aga[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ja myślałam, że nic mnie już nie zadziwi :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: znowu spadła nam gwiazda z nieba :mdleje::mdleje::mdleje: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Kapsel replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Hej:) Wspaniały Totik dotarł na miejsce. Niestety o 1:30. Na drodze horror, mgła i ślizgawka. Ale nieważne. Mały w domku, nowa Rodzina czekała. Psiak jest absolutnie fantastyczny.[/QUOTE] Cudownie!!!! że wszystko dobrze się skończyło. Dziękujemy Elmirko :buzi: za wszystko. Teraz czekamy na jakieś wieści z Nowego Domku :):):) -
[quote name='sachma']kwalifikuje się na boksera? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197499-Bruno-potrzebuje-pomocy%21-Znajda-z-K%C5%82odawy-k.-Pruszcz-Gd"]http://www.dogomania.pl/threads/197499-Bruno-potrzebuje-pomocy!-Znajda-z-K%C5%82odawy-k.-Pruszcz-Gd[/URL][/QUOTE] To na pewno nie jest bokser :shake: sprawdzałaś czipa?