Jump to content
Dogomania

Kapsel

Members
  • Posts

    9526
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kapsel

  1. DT mówi, że Bodzio szybko znajdzie domek, bo zachowuje się jak szczeniak :mdrmed::mdrmed::mdrmed:
  2. [quote name='Nutusia']O mateńko - kompletnie nie moje okolice :( Ale mogę ewentualnie przekazać komuś - na Woli, Żoliborzu, Mokotowie, Bemowie... Ostatecznie wysłać paczkę. Zadzwoniła, ale to pewnie już wiesz :)[/QUOTE] To się dopytam co i jak, a może Germaine sama napisze. Pewnie wysłanie nie będzie się opłacać bo wyjdzie drogo... :roll: Wszystko wiem :)
  3. [quote name='Mysza2']A ja zapraszam na bazarek dla Pabla z ciuszkami dla maluszków które podarowała Anastazja2009 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197614-ciuszki-dla-maluszk%C3%B3w-na-leczenie-boksia-Pabla-do-11.12.2010[/URL][/QUOTE] [quote name='emhokr']w pon rano leci 50 zł!!! :D[/QUOTE] Cioteczki jesteście niesamowite :lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel: Pięknie dziękujemy :Rose::Rose::Rose:
  4. Nareszcie Boluś :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:tez jestem spokojna :):):):) Kamila dzięki za wizytę!!! :):):):):):):):)
  5. Totik ma jeszcze 200 km do pokonania. Elmirka sms mi przysłała, ze słodko śpi i nie wychodzi spod kocyka :):):) Jadą wolno bo jest ślisko i mgła okropna! :shake:
  6. A gdzie tam, dretwo tam niesamowicie. Miałam szczęscie!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Tatankas :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziekujemy za zorganizowanie bazarku Dziękujemy bardzo za fanty [B]Forumowiczom boksery.pun.pl[/B] :Rose::Rose::Rose:
  8. To prawda, zmian ostatnio ma dużo.... ale liczbowo domowników zgadzać sie mu będzie. Nic juz na to nie poradzimy. :shake: Ale za to warszawiakiem będzie :kiss_2::mdrmed:
  9. [quote name='kora78'] bo popoludniu Mikolajki mamy. bez renifera :( ojciec nie da z Lorda wariata robic. Totik by sie dal :) bedzie osobistym, dozywotnio reniferkiem corci p. Sylwii za to :) pusto w domu :(....................[/QUOTE] Koruś ja Cie prosze nie pisz tak .... serce mi pęka :bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry:
  10. Moja Jenny, żeby mogła to by nie wyszła na dwór, Kapsel i owszem, ale tylko wtedy kiedy ktoś obok jest. Arnis przepięknie całuje, echhhh :D:D:D
  11. A może Hania im coś zaaplikowała, :shake: odurzone są i nie widza siebie nawzajem :sg168:
  12. [quote name='Agnezia']ooo super:) gdzie jedzie?[/QUOTE] Germaine się trzeba zapytać, ja juz nie zdążyłam się dopytac z tego szczęścia ;););)
  13. [quote name='haniabor']A co słychać u Lusi?[/QUOTE] U Lusi wszystko w porządku, juz jest po sterylizacji. Czuje sie dobrze. W czwartek szykuje sie w podróż do swojego domku :):):):):)
  14. Na trzeciej fotce, w pierwszym momencie.....to ja myślałam że Gazes na gitarze boksiowi przygrywa :grin::grin::grin: Klaruje się prawdziwa męska przyjaźń. :):):) A Faro nie uwierzy na pewno :D:mdrmed:
  15. [quote name='Nutusia']Może Pani jeszcze nie "odreagowała" po zabraniu jej tego boksia. Może się jeszcze odezwie?... Bądźmy dobrej myśli! :)[/QUOTE] Bądźmy! za jakis czas zapytam się jej o samopoczucie.... może to za szybko było....
  16. [quote name='Nutusia']Jeszcze nie dzwoniła :( Nie wypuszczam z ręki telefonu! A co to są okolice Fundacji?... :)[/QUOTE] To sa okolice Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa, zadzwoni Madziu na pewno! ;););)
  17. [quote name='kora78']Totik dzis popoludniu zaczal miec chyba goraczke. trzasl sie spiac. lezal zwiniety w klebek i sie trzasl, a nos mial suchy. nic mu nie podalam, bo nie wiem co. dzwonilam do Germaine i nagralam sie na poczte. Elmirka nakryla go w aucie kocem. zadzwonie do pani Sylwii i powiem, nie wiem co. zeby jutro do weta poszli? zeby rutinoscorbin dali? to przez ten wczorajszy snieg cholerny glodny, trzesacy sie, z bolacymi oczami od slonca. taki pojechal Totik ode mnie. ............ poradzcie cos tutaj nowemu domkowi Totika, skoro on to czyta. ja nie wiem, co poradzic, bo sie nie znam. pojechal suchy pokarm tez. dalam papiery Totika, jakie dostalam od p malgosi spod czestochowy. domek musi miec duzo jedzenia ugotowane, naszykowane, bo on glodny bedzie, jak od rana jesc nie dostal. bede wieczorem, tz cos sciaga i mi net muli bardzo. wstawie wtedy w dubel fotke z pozegnania :( :( to musi byc dom ostateczny i dozywotni, idealny[/QUOTE] [B]Koruś, ja sobie nie WYOBRAŻAM ABY TO NIE BYŁ DOM OSTATECZNY I DOŻYWOTNI I IDEALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, a raczej inaczej pewność, że taki będzie po słowach Pani Sylwii, która w rozmowie telefonicznej mi powiedziała, że ona nie lubi siedzieć na forach bo jej czasu szkoda, [COLOR=Red]woli go poświęcić dziecku i Totikowi. Ufam, że tak będzie do końca jego dni!!!!!!!!!!!!![/COLOR] [/B]
  18. Koruś Kochana :calus::calus::calus: Nie płakaj Kochana :buzi::buzi: :buzi: Bardzo, bardzo, bardzo [B] DZIĘKUJEMY ZA OPIEKĘ NAD ŚLEPACZKIEM[/B] :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Nie mam słów uznania dla Ciebie Koruś .... Totik tez Cię nigdy nie zapomni :bigcry::bigcry::bigcry:
  19. Halo, halo, halo Kora, :helo: moze ona zemdlona po rozstaniu leży:-(
  20. [quote name='Nutusia']Ja mam paczkę pampersów, ale ludzkich - przydadzą się?...[/QUOTE] Ludzkich, ludzkich przydadzą się na 100% :smile: Będziesz w okolicach Fundacji? I co dzwoniła Germaine?
  21. Koruś i co????????? jest jeszcze u Ciebie????????????????
  22. [quote name='andegawenka'][COLOR=DarkOrange]Bałdzo poszę o info:cool3:[/COLOR][/QUOTE] Pani od przygarniętego boksia z Warszawy, juz się więcej nie odezwała. Koka która miała adoptować, juz grzeje doopkę w domku koło Wrocławia. [url]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=576[/url]
×
×
  • Create New...