-
Posts
9526 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kapsel
-
DT mówi, że Bodzio szybko znajdzie domek, bo zachowuje się jak szczeniak :mdrmed::mdrmed::mdrmed:
-
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']O mateńko - kompletnie nie moje okolice :( Ale mogę ewentualnie przekazać komuś - na Woli, Żoliborzu, Mokotowie, Bemowie... Ostatecznie wysłać paczkę. Zadzwoniła, ale to pewnie już wiesz :)[/QUOTE] To się dopytam co i jak, a może Germaine sama napisze. Pewnie wysłanie nie będzie się opłacać bo wyjdzie drogo... :roll: Wszystko wiem :) -
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']A ja zapraszam na bazarek dla Pabla z ciuszkami dla maluszków które podarowała Anastazja2009 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197614-ciuszki-dla-maluszk%C3%B3w-na-leczenie-boksia-Pabla-do-11.12.2010[/URL][/QUOTE] [quote name='emhokr']w pon rano leci 50 zł!!! :D[/QUOTE] Cioteczki jesteście niesamowite :lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel: Pięknie dziękujemy :Rose::Rose::Rose: -
Żywi mnie nie chcieli, więc koczowałem na cmentarzu.... ma domek
Kapsel replied to Kamila28's topic in Już w nowym domu
Nareszcie Boluś :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:tez jestem spokojna :):):):) Kamila dzięki za wizytę!!! :):):):):):):):) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Kapsel replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Totik ma jeszcze 200 km do pokonania. Elmirka sms mi przysłała, ze słodko śpi i nie wychodzi spod kocyka :):):) Jadą wolno bo jest ślisko i mgła okropna! :shake: -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
A gdzie tam, dretwo tam niesamowicie. Miałam szczęscie!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Tatankas :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziekujemy za zorganizowanie bazarku Dziękujemy bardzo za fanty [B]Forumowiczom boksery.pun.pl[/B] :Rose::Rose::Rose: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Kapsel replied to Soema's topic in Już w nowym domu
To prawda, zmian ostatnio ma dużo.... ale liczbowo domowników zgadzać sie mu będzie. Nic juz na to nie poradzimy. :shake: Ale za to warszawiakiem będzie :kiss_2::mdrmed: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Kapsel replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78'] bo popoludniu Mikolajki mamy. bez renifera :( ojciec nie da z Lorda wariata robic. Totik by sie dal :) bedzie osobistym, dozywotnio reniferkiem corci p. Sylwii za to :) pusto w domu :(....................[/QUOTE] Koruś ja Cie prosze nie pisz tak .... serce mi pęka :bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry: -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Kapsel replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Moja Jenny, żeby mogła to by nie wyszła na dwór, Kapsel i owszem, ale tylko wtedy kiedy ktoś obok jest. Arnis przepięknie całuje, echhhh :D:D:D -
A może Hania im coś zaaplikowała, :shake: odurzone są i nie widza siebie nawzajem :sg168:
-
Na trzeciej fotce, w pierwszym momencie.....to ja myślałam że Gazes na gitarze boksiowi przygrywa :grin::grin::grin: Klaruje się prawdziwa męska przyjaźń. :):):) A Faro nie uwierzy na pewno :D:mdrmed:
-
[quote name='Nutusia']Może Pani jeszcze nie "odreagowała" po zabraniu jej tego boksia. Może się jeszcze odezwie?... Bądźmy dobrej myśli! :)[/QUOTE] Bądźmy! za jakis czas zapytam się jej o samopoczucie.... może to za szybko było....
-
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Jeszcze nie dzwoniła :( Nie wypuszczam z ręki telefonu! A co to są okolice Fundacji?... :)[/QUOTE] To sa okolice Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa, zadzwoni Madziu na pewno! ;););) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Kapsel replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']Totik dzis popoludniu zaczal miec chyba goraczke. trzasl sie spiac. lezal zwiniety w klebek i sie trzasl, a nos mial suchy. nic mu nie podalam, bo nie wiem co. dzwonilam do Germaine i nagralam sie na poczte. Elmirka nakryla go w aucie kocem. zadzwonie do pani Sylwii i powiem, nie wiem co. zeby jutro do weta poszli? zeby rutinoscorbin dali? to przez ten wczorajszy snieg cholerny glodny, trzesacy sie, z bolacymi oczami od slonca. taki pojechal Totik ode mnie. ............ poradzcie cos tutaj nowemu domkowi Totika, skoro on to czyta. ja nie wiem, co poradzic, bo sie nie znam. pojechal suchy pokarm tez. dalam papiery Totika, jakie dostalam od p malgosi spod czestochowy. domek musi miec duzo jedzenia ugotowane, naszykowane, bo on glodny bedzie, jak od rana jesc nie dostal. bede wieczorem, tz cos sciaga i mi net muli bardzo. wstawie wtedy w dubel fotke z pozegnania :( :( to musi byc dom ostateczny i dozywotni, idealny[/QUOTE] [B]Koruś, ja sobie nie WYOBRAŻAM ABY TO NIE BYŁ DOM OSTATECZNY I DOŻYWOTNI I IDEALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, a raczej inaczej pewność, że taki będzie po słowach Pani Sylwii, która w rozmowie telefonicznej mi powiedziała, że ona nie lubi siedzieć na forach bo jej czasu szkoda, [COLOR=Red]woli go poświęcić dziecku i Totikowi. Ufam, że tak będzie do końca jego dni!!!!!!!!!!!!![/COLOR] [/B] -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Kapsel replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Koruś Kochana :calus::calus::calus: Nie płakaj Kochana :buzi::buzi: :buzi: Bardzo, bardzo, bardzo [B] DZIĘKUJEMY ZA OPIEKĘ NAD ŚLEPACZKIEM[/B] :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Nie mam słów uznania dla Ciebie Koruś .... Totik tez Cię nigdy nie zapomni :bigcry::bigcry::bigcry: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Kapsel replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Halo, halo, halo Kora, :helo: moze ona zemdlona po rozstaniu leży:-( -
Boksio Pablo-odkarmiony,łapka poskładana-w DT,który stał się DS :):):)
Kapsel replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ja mam paczkę pampersów, ale ludzkich - przydadzą się?...[/QUOTE] Ludzkich, ludzkich przydadzą się na 100% :smile: Będziesz w okolicach Fundacji? I co dzwoniła Germaine? -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Kapsel replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Koruś i co????????? jest jeszcze u Ciebie???????????????? -
[quote name='andegawenka'][COLOR=DarkOrange]Bałdzo poszę o info:cool3:[/COLOR][/QUOTE] Pani od przygarniętego boksia z Warszawy, juz się więcej nie odezwała. Koka która miała adoptować, juz grzeje doopkę w domku koło Wrocławia. [url]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=576[/url]