Jump to content
Dogomania

Kapsel

Members
  • Posts

    9526
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kapsel

  1. Co u boksia? Kiedy będą zdjęcia? :lol:
  2. [quote name='Kamila28']No to dobrze, że mu chociaż humorek dopisuje ;)[/QUOTE] To ważne, że on czuje się szczęśliwy, :loveu: kochany Dropsik, a taki chory :shake:
  3. [quote name='Bailando']Dziękuje za zaproszenie Kapsel Zapisuje sobie, będę śledzić losy Rufuska. Niestety narazie nie mogę pomóc ale jak cos się zmieni to dam znać Pozdrawiam[/QUOTE] Dziękuję, że przyszłaś. My mamy szczęśliwe i zdrowe psy i innym trzeba pomóc, bo co zrobią bez nas? :shake:
  4. [quote name='Yana']to chyba ulubiona pozycja boksera :evil_lol: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/430/dscn6562.jpg[/IMG][/QUOTE] I owszem, ale przy ludziu i takie pozy mają tylko szczęśliwe psy :loveu:
  5. [quote name='Bailando']No tego to nie można powiedzieć. Jest bardzo żywiołowym bokserkim, zawsze chętnym do zabawy. W tej swojej żywiołowości jest pocieszna i zabawna. Niekiedy jest dużo śmiechu i radości[/QUOTE] I właśnie za to tą rasę tak bardzo KOCHAMY :multi::multi::multi::loveu:
  6. [quote name='Soema'] Pewnie, że się podoba - Fiona ;) czekamy na wyniki..[/QUOTE] Fiona, Fionka, Fioneczka, ładnie :loveu::lol:
  7. [quote name='Bailando']Dobrze powiedziane na zdjęciach :)[/QUOTE] Jakby była niemrawa i smętnie po domu chodziła, lub cały dzień spała.... to co to za boksia by była??? :loveu::evil_lol:
  8. Jaki już duży :multi::multi::multi: i faktycznie rozumny wzrok ma... teraz dzieciaczki to takie bystre, w mig wszystko zrozumieją :loveu::loveu::loveu: Już jest w co całować i jest w co się wessać żeby go wycałować :lol: Marta, to na zdjęciach jesteś Ty??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: TAKA z Ciebie laseczka, no, no :evil_lol:
  9. [quote name='Yana']w poniedziałek idziemy na kolejne USG i dokładne mam nadzieję liczenie dzieciaków :-) lekarz będzie pod telefonem, gdyby działo się coś złego. Poród odbieramy sami tzn ja i TZ. Mamy też zapewnione wsparcie telefoniczne od doświadczonych hodowczyń, które wspierają nas radami od samego początku :-)[/QUOTE] Jeśli sami poród będziecie odbierać :crazyeye::crazyeye::crazyeye: to ja jestem [B]PEŁNA PODZIWU DLA WAS! [/B]:loveu::loveu::loveu: Czekamy zatem na ilość dzieciaczków:evil_lol: Zapewne wszyscy tu będziemy uczestniczyć w porodzie Yanusi i trzymać kciuki będziemy za nią! :lol:
  10. Tak, one nawet niewygodnie, ale muszą być blisko człowieka, takie już są.;) Czasami to przeszkadza, ale najgorsze jest to że jak się pchają na kolana to myślą że są jamnikami. :loveu: Śliczna dziewczynka i taaaaaaka grzeczna niunia na zdjęciach :evil_lol:
  11. [quote name='ageralion']Mirus dziekuje Ci z calego swojego serducha za to, jaki cudowny dom dalas Lakiemu. Jestes wspaniala kobieta i nie zaprzeczaj. Takich ludzi jak ty, to ze swieca szukac. Chyle czola...[/QUOTE] Podpisuję się całkowicie pod słowami Maty :loveu::loveu::loveu: Mireczko, jak dobrze że jesteś :calus:
  12. [quote name='mira_c']Laki "ugryzł" (zostawił "rysę" po kłach) M. jak ten próbował odgonić go od łóżka i dlatego został zapięty na smycz i wyprowadzony z pokoju (bo rozwiązania "siłowe" to dla nas niefajne są i raczej nie do zrealizowania).Automatycznie dostał bana na łóżko/kanapę/fotel.Dla nas to była naturalna konsekwencja. I przy każdej próbie wskoczenia pada "na dół" i nie ma problemu - Laki wie, że musi zejść.Pomimo ,że pierwsze parę razy trzeba było smyczy użyć (tzn.zapiąć go i sprowadzić na podłogę). Z dziećmi (tymi starszymi) przeprowadziłam długą rozmowę, tłumacząc "krok po kroku" że pewnych rzeczy absolutnie nie wolno, na pewne rzeczy trzeba mocno uważać. Najmłodszą będę pilnować :) Ja się wcale nie gniewam!!! Każda uwaga, propozycja, porada jest na wagę złota !!!Mi też strasznie zależy na tym, by Laki poczuł się bezpieczny u nas. I byśmy odwzajemniali jego uczucia. A że nie mieliśmy nigdy tak wiekowego psa, tym bardziej przyjętego na domownika w tym wieku, to wszelkie uwagi tym bardziej cenne :) A jestem w stanie się dostosować, popracować z psem, wykorzystując porady, by został z nami już na zawsze. Bo ani dla niego nie będzie dobre gdy znów trafi dla nowego domu, ani dla moich dzieci nie będzie to poprawne wychowawczo. Bo to powód do pogardy dla człowieka ' "zabawka" nie spełnia oczekiwań to trzeba jej się pozbyć' :( Jestem przeciwna takiemu rozwiązaniu i dlatego zrobię co tylko będę mogła, by relacje między nami a Lakim były jak najlepsze :) Trzymajcie cioteczki kciukasy,by relacja w domu "została naprawiona".[/QUOTE] Mireczko jaka Ty jesteś mądra i konsekwentna, normalnie PODZIWIAM CIĘ :loveu:
  13. [quote name='okey7']Biedna chudzinka :-( Z niecierpliwością czekamy na wyniki[/QUOTE] Okey7 co u Ciebie? Jak samopoczucie? Jak Ci się podoba nasza chudzinka, śliczna prawda? :loveu:
  14. Soemuś, a Gerta to wyjechała do ciepłych krajów??? Tak nam jej brak :-(
  15. [quote name='Soema']Dropsowi to czekanie nie przeszkadza :) z tego co usłyszałam, właśnie z Tosią się bawi piłką ;)[/QUOTE] Tak jemu nie przeszkadza, to my paznokcie obgryzamy ze zmartwienia :shake:
  16. [quote name='giselle4']kapselku,to wszystko jest straszne...co ludzie robią ze zwierzetami:([/QUOTE] Oni nie powinni się ludźmi nazywać........ nienawidzę ludzi :angryy::angryy::angryy:
  17. [quote name='Maruda666']To jakiś wiosenny wysyp bokserzych bid?? Co jeden to bardziej chory :( Rufusiku, trzymam mocno kciuki, żeby wyniki biopsji były dobre !![/QUOTE] Dokładnie :-( Alduś łapka po amputacji kości udowej, Rufus, amputacja łapy, Dropsik tez ma problem z łapkami :-( Straszne, cioteczko straszne, można się pochlastać :-(:mad:
  18. Dropsik przebadany wszerz i wzdłuż i teraz na wyniki czekamy ;)
  19. Wyniki niuni będą jutro rano, więc musimy cierpliwie poczekać do jutra :roll: Oby były dobre. Trzymajcie kciuki :thumbs:
  20. [quote name='Soema']Państwo byli uprzedzeni, że Sigma jedzie do innego domu, a do nich jedzie zamojska Trixie :) i byli zadowoleni. Sigma najprawdopodobniej, pojedzie w okolice Sandomierza.[/QUOTE] oooo to ładną dziewczynkę Państwo będą mieli :p
  21. No, no Kora78, ale się spisałaś :loveu: Na Twoje pytania nie odpowiem bo nie jestem upoważniona :evil_lol:
  22. [quote name='kinga_kinga7']Aniołek znalazzł domek!:)[/QUOTE] Bardzo się cieszę! :lol:
  23. Dziękuję dziewczyny, że jesteście.... razem zawsze jest łatwiej znosić wszystko :-(
  24. a mój wet w kłopotach jelitowo-żałądkowych kazał dawać Espumisan, no-spa i na biegunkę smectę :razz:
  25. [quote name='Alicja']oj chyba nawet Gall Anonim tego by nie spisał ... chyba nie było sposobów których byśmy nie wypróbowali .....[/QUOTE] A który odniósł pożądany efekt? ;)
×
×
  • Create New...