Żebyście wiedzieli, ile osób na fejsie interesuje się losem Dekiego. Trudno uwierzyć, żeby z takiej pozytywnej energii nic nie wyszło. Cały czas wspiera mnie tam Kalva.
Już napisałem do lik_i, zgodziła się wystawić trzecie wyróżnione allegro.
Dziś wieczorem chciałbym napisać nowy tekst do allegro. Oceńcie, czy będzie dobry i czy zgadzacie się na taki tekst...
Gdzie jeszcze Deki ma ogłoszenia? Pytała mnie o to jedna z dobrych duszyczek na FB, bo chciała też Dekiego wesprzeć robieniem ogłoszeń...