Jump to content
Dogomania

UBOCZE

Members
  • Posts

    6415
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by UBOCZE

  1. Jola: "Pierwsza noc Aniki - Anika spała mocno i pochrapywała. Czuła się bezpieczna, było jej ciepło, po dobrej kolacji. Niestety Anika jest nadal bardzo zestresowana, panicznie boi się dotyku. Wczoraj próbowałam ją trochę wyczesać, dziś też-raz nie reaguje, raz piszczy i szczeka mimo, że nawet jej nie dotknęłam, wystarczyła wyciągnięta do niej ręka. Czesałam przy niej dwie moje sunie, bardzo uważnie się przyglądała, ale kiedy podeszłam do niej zwiała. Szczególnie wrażliwa jest na tylne łapki, chciałam ją delikatnie pogłaskać i już był protest. Ile zła wyrządził jej człowiek, że tak potwornie się boi. A z dobrych wiadomości-nie boi się szelek i smyczy, sama podchodzi kiedy widzi, że ubieram inne sunie, sama już wchodzi na schody, w domu sama do mnie podeszła na przytulanki, na spacerach radosna i wszystkiego ciekawa. Musi do mnie nabrać zaufania i pewnie to trochę potrwa. Postaram się wymazać z jej pamięci wszystko zło, które ją spotkało."
  2. Jola: "Anika spokojnie przetrzymała samotność, kiedy wróciłam spała. Wieczorny spacer był w solidnym deszczu, po powrocie chciałam ją trochę wytrzeć, bo okropnie mokra, ale zaprotestowała piskiem. Wygląda to na złe wspomnienia, bo kiedy była zajęta jedzeniem to nie tylko ją wytarłam, ale pozwoliła się nawet wyczesać. Było już pierwsze lizanie po ręku i kiedy siedziałam na fotelu, sama do mnie przyszła i położyła mi głowę na kolanach. Jak na pierwszy dzień to duży sukces"...
  3. Najnowsze wieści o Anice od Joli: "Byłyśmy już na działce moich rodziców, ich bramę widzę z okna i moje psiaki tam biegają dwa razy dziennie, wieczorem jest długi spacer po Ochocie, nie ma tu specjalnie wielkich terenów do biegania dlatego tak żal mi Bielan, tam był raj dla psiaków,ale trudno, tu też damy radę, byle do wiosny, a wtedy mój dom na wsi i pełne szaleństwo-rzeka,las.Anika wybrała sobie posłanie,właśnie się wyleguje, z jedzeniem też nie ma problemu-z michą rozprawiła się błyskawicznie /z dokładką/.Za godzinę kolejna nowość-zostanie sama z najmniejszą sunią, dwie młode podrzucę rodzicom, trochę się boję zostawiać je wszystkie cztery, za wcześnie.Ale relacje między nimi są super. "
  4. Też zajrzę do Lolusia........
  5. Już odebrałem Martynko...
  6. Jola: "Anika już w domu, przywitanie z moimi 3 suczkami bez problemu ,mieszkanie już obwąchała i wybrała sobie posłanie. Przy zakładaniu szelek nie protestowała, na spacerze wszystko ją ciekawiło. Jest super to tak na początek, jutro będzie więcej zdjęć i dalsze relacje."
  7. Opinia Mikropsów na FB o DT dla Anniki jest jednoznaczna!!! Cytuję: Magdalena Anna Mikropsy "Potwierdzamy :)))) U Joli będzie jej najlepiej!"
  8. Tak to ten sam!!! Kochane ludziki pytają na FB, gdzie mogłyby wesprzeć Norcię i jej przyszły DT.Może znów zwrócić się o pośrednictwo do Nera?
  9. Ja też coś troszeczkę wiem, ale powiedzieć nie mogę. Po cichutku trzeba się Marysiu cieszyć i wierzyć, że wszystko na bardzo dobrej drodze. Też doczekać się nie mogę...
  10. Pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1459112_726102864068494_594783421_n.jpg[/IMG]
  11. Prawie przez cztery lata bardzo zadbany, otoczony troską, odszedł godnie, chyba już zapomniawszy, co to życie podłe za schroniskowymi kratami... Dziękuję Bjucie i innym darczyńcom! Dziękuję Kikou!
  12. [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1463020_533752430049984_1601879989_n.jpg[/IMG]
  13. Od Iwony z FB: [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/960216_635387683167348_1338187979_n.jpg[/IMG]
  14. Jestem Magda z Warszawy, ale kontakt z "Metrem" mam przypadkowy. Zapytam znajomych...
  15. [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1425698_529958937096000_2073411438_n.jpg[/IMG]
  16. [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1457602_529958587096035_1133076279_n.jpg[/IMG]
  17. Magda pisze: "Oto Duduś, sam przychodzi i o pieszczoty się prosi...."
  18. Pamiętam Stefana jeszcze z czasów bezdomności i z wizyty w Elvecie. Cieszę się, że mogłem widzieć w realu tego wspaniałego psiaka i nawet raz go nakarmić. To wspaniale, że doczekał się cudownego domu, gdzie był głaskany, kochany i nie czuł się niczyj. To naprawdę wielka sprawa. Na pewno teraz będzie patronował innym potrzebującym psiakom.
  19. Trzymaj się Stefciu......
  20. Magda z hoteliku: "W końcu śpi,,,dzisiaj dostał fiksum dyrdum,podążał za mną krok w krok a jak się zatrzymałam to szczekał,jakby mówił: NO STARA RUSZAJ SIĘ RUSZAJ BO MI SIĘ NUDZI!!!!"
×
×
  • Create New...