Jump to content
Dogomania

elzunia

Members
  • Posts

    1305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elzunia

  1. widzę że już światełko jasne widać jak to się mówi w tunelu
  2. i do nowego domciu witaj maleńka u nas się sama kładła pod nogami przez tą chwilę a jak się położyła głaskałam ją po brzuszku i nie całkiem ale się odwracała do smyrania i po brzusiu
  3. a mnie bardziej Sissi się podoba ona była taka cichutka u mnie ale dostojna ale przy oglądaniu z córcią bajek o księżniczkach jakoś ta sissi mi do niej pasuje ale jakie by to imie nie było oby szczęście jej przyniosło
  4. i do domku słodziaku taka sliczność na co czeka
  5. Giselle ja niestety nie umiem ogłoszen i tych banerków robic nie mam nikogo kto by mnie nauczył ale będę podnosić obiecuję wiesz że ja to nie k.....bedę pomagac jak tylko potrafię a suni juz tylko będzie lepiej musi być już piekło wystarczające przeszła ja ją miałam krótką chwilę i gdyby nie to ze u mnie miejsca brak to pewnie by została jest przkochana
  6. [B][URL="http://tiny.pl/h7x82"][IMG]http://10.220.100.185/img819.imageshack.uss/img819/1047/sara1r.png[/IMG][/URL][/B]
  7. [quote name='muka1']Przepraszam ,że pytam ale nie wiem gdzie pisze co nowi ludzie zrobili psu ....zakuli na łańcuch ? ,wyrzucili ? Była tylko kaprysem ,prezentem a co stało się potem ?[/QUOTE] właśnie widzę wątek Sawuni witaj maleńka jak się cieszę że Ci się udało u mnie było małe odpchlanie po wizycie a Borysek dwa dni wył po Tobie chyba cieczka......ale ważne że udało się giselle dzięki Bogu że ona od was bo ja nie mogła bym jej zatrzymać wiesz o tym ale serce mi pękało jak ją zobaczyłam u mnie na jedzenie to się rzuciła a dużo nie mogłam jej dać ze względu na jej stan i czekającą podróż trzymam kciuki teraz może być już tylko dobrze
  8. a tu jakoś cicho??????????czemu tak????/jakieś wieści???????????
  9. [quote name='Kapsel']Najpierw wycięcie guzków i kastracja, a domek??? może, może już całkiem blisko, jeśli pewna rodzinka go pokocha? :p[/QUOTE] musi sie znaleźć Kapselku po prostu musi i się znajdzie prawda???????????
  10. [quote name='Germaine']Bokser z Proszowic już bezpieczny w domu tymczasowym pod opieką Fundacji SOS bokserom :p[/QUOTE] super ważne że nie w schronie trafił na dobrego człowieka śliczności
  11. [quote name='Nes2009']Spieszę informować. Uszko już nie śmierdzi :evil_lol: Dostałam bardzo duży list z.... opatrunkami i plastrem. :multi::multi::multi: Mam taki zapas, że na tydzień na spokojnie mi starczy:) Pytałam się weta. Dobry byłby taki opatrunek w sprayu. To wygląda jak folia aluminiowa . Taki kolor ma;) Ale czy to można normalnie kupić w aptece? Wątpię. Tak czy siak chyba wyszliśmy na prostą. Dziękuję Pani Agnieszce W. za podarunek dla Diegula.:multi::multi::multi:[/QUOTE] Nes2009 można taki opatrunek w sprayu kupic i w aptece i u weta bez recepty ale kosztuje ponad 20 zł wiem bo sam kupywałam
  12. A tu ucichło coś a tu trzeba DS znaleźć
  13. W końcu weszłam gdzies gdzie są dobre wieści na pewno wszystko się ułoży powodzenia
  14. A ja jestem zdania że Bilbuś głośno daje jak to w schronie jest a mam 2boksie i sunia to raczej po chyba 3miesiącach szczekła pierwszy raz jak ją dostałam a Borysek???????//jemu zajęło to mniej czasu on jak ktoś zapuka czy dzwoni to go wszyscy słyszą więc Bilbus do domciu
  15. a co tu taka cisza?jakieś wieści???????????????
  16. Rany Boskie co za sku...........iel ci to zrobił masakra serce pęka jakie wieści?
  17. bidulku ja pamiętam jak mojego staruszka Boryska (z awatara ten siwy)pogryzł pies przy uchu głowę miał pooraną masakra jaki smród miał ostre zapalenie palec można było wsadzic taka dziura była ale biedny jak ty zawinięty w kołnierzu chodził u weta stał jak ty grzecznie ale w domu i na dworze tak kombinował,że kołnierz rozwalił wiedział jak to zrobić ciebie podziwiam i czekamy na dobre wieści od weta zdrówka śliczności
  18. [quote name='_Goldenek2']Też zaglądam, ale co tu pisać jak domku nie widać :([/QUOTE] nie ważne co pisac cokolwiek byle wyskoczył do góry może wtedy i szanse większe
  19. [quote name='Germaine']Hrabia Drops czuje się dobrze, uwielbia spać pod wisienką, pije bardzo dużo wody i dużo sika. Ma charakterek, wyczuwa osoby które się go boją i świetnie wykorzystuje swoją przewagę, żeby ich odpowiednio potraktować :diabloti: Zaprzyjaźnił się bardzo z Czitulcem, jeden nie uśnie jak nie ma drugiego obok :p[/QUOTE] ja wiedziałam że jak Germaine coś wpisze to od razu lżej na duszy i do domu słodziaku
  20. szczeka bo chce na siebie uwagę zwrócić jeden szczeknie to inne tez szczekają standard schroniskowy a może jest w domu inaczej?
  21. Kach biedactwo ty moje, ktoś zrobił z ciebie potwora... Ach. Sama sobie na to zasłużyłaś. Porzucenie to także oddanie psa, gdyby nie Grażyna pies trafiłby do schronu. Ale co tam, teraz latasz po wszystkich wątkach i tylko ludziom działasz na nerwy. Całe szczęście, że znów masz bana. Acha - Kach jest na czarnych kwiatkach, jakby co. kamillawa brawo a co do kach nawet nie wiesz ile krwi ludziom psuje ja już jestem potworem ściągnęłam gazete by pokazać kobiecie jak mnie opisuje i dowody na podważenie wszystkiego co pisze ukaże się to u nas w gazecie potem nastepna gazeta nie zostawię na niej suchej nitki za krzywde zwierząt pierwszy pies o którym wiem pies zamkniety w komórce miała sprawę i pies zniknął mam dowód na to drugi pies z fundacji mrunio4miesięczna marta do dziś nie rozliczyła się z 80 zł mam na to dowód i wszystkie dowody na papierze kolejny pies od nas z fundacji od germaine w jeden dzien ideał kot po nim chodził drugi dzień pies pogonił kota aż sprzety leciały kolejny był misterek niedawno dopiero link dostałam by poczytać jak to małego bambi ratował hihi nawet z Grażynką mnie skłóciła jej siła przebicia z Grażynką do dzis się nie rozliczyła mam wszystko na piśmie rachunki też są no ale to ja zła jestem ale jeszcze krzywdy nie zrobiłam tez można sprawdzić aha podobno znowu ma psa bo kotów kilka się przewinęło masakara a ta od tej psiny bojącej nie ma opcji by psina bez powodu była z dnia na dzień taka zlękniona NIE MA ciekawe kto psu krzywdę zrobił
×
×
  • Create New...