[quote name='giselle4']a..teraz podniose malucha:)[/QUOTE]
giselle4 ja jak czytam Twoje opisy zwierzaków,zawsze mam łzy w oczach.Nie wiem(bez urazy)czy jest ktoś,kto potrafi tak pięknie,tak czule pisać.Kochana zapisuję wątek i będziemy polecać gdzie się da.