Jump to content
Dogomania

Norel

Members
  • Posts

    23810
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Norel

  1. No fajne te boksy,co od nich chcesz? Czyste,z budami, zadaszone....Jak dla mnie nie musza być z profili stalowych jak dla koni za ciężkie pieniądze-bo widziałąm na dogo któraś organizacja na takie mega wypasione zbiera kasę (jakby niby pies mógł w takim panelowym-tańszym o niebo druty przerwać czy co?..) Ba-chyba widzę poidło automatyczne!Ful wypas. Pies też ładnie umaszczony..
  2. Coś mnie ominęło? Ojciec założyciel zawsze wydawał się do bazarków pozytywnie nastawiony niezależnie od ironicznego poczucia humoru. To musze pójść zobaczyć ;)
  3. Kawał drogi.. Ja też mam kupę fajnych ciuchów z bazarków :) Próbowałam zachęcać na kwiatowym forum ale znikoma wręcz ilość osób pojawia się czasem na bazarkach stamtąd...nie wiem...-niezamożnych ludzi tam sporo,miłośników-no-głównie kotów-mnóstwo-wydawało by się że idea tańszych zakupów i wspierania zwierzaków powinna być im bliska. No ale może wspierają inaczej :)
  4. Kasiu-to jak do zabawy zaprasza to rzeczywiście raczej nie boli go tylko ma duszności..Nie mam ulotki z tych tabletek-zobacz czy problemy oddechowe nie są w skutkach ubocznych działania Movalisu? Bo wiele p/bólowych miewa takie działanie na niektóre osoby co wiem po sobie niestety.
  5. Nie wiem czy ten Movilis o którym piszecie do zwykły ludzki Movalis? Kolega mężowi go przepisywał na kręgosłup-to przestrzegał,że max 10 dni i dłużej nie stosować.. Może ten Tramal i warto-jak ciężko oddycha to najczęściej jest to oznaka bólu... :( Wet mnie u Buni przestrzegał,że jak mi zacznie ziajać to mocno cierpi i żebym dzwoniła do niego od razu..
  6. Tak-koniecznie. Herbunia i Rakija praktycznie nie cierpiały z powodu nowotworów aż do ostatnich chwil,wiec ja nic nie musiałam podawać. Na początek myślę,że bezpieczny byłby Biowetalgin/Pyralgiwet domięśniowo lub dożylnie-to łatwo dostępny,bezpieczny i tani preparat(mam go na stałe dla koni na w razie kolki), a na póżniej to chyba wet powinien coś porządnego zapisać?
  7. My raczej o rudym Garfildowatym śpiochu :)
  8. A no właśnie.Ja to zawsze mówię pi-ar jest bardzo ważny... :)
  9. Ano..... Dużo pozytywnej,dzikiej energii żeby cieszyć się drobiazgami i drobiazgi przekuwać w rzeczy wielkie :)
  10. Ciężka wiadomość..................
  11. U mnie też zawsze było ciężko po odejściu drugiego psa....
  12. zdublował mi dziadostwo post i w ogóle ledwo tu piszę po 5 razy klikając-klawisze mi jakby nie działały! jedynie na tym koszmarnym forum...
  13. Ania puściłam 2 przelewy.Potwierdż jak dojdą tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249459-DO-ZAMKNI%C4%98CIA-Sucharki-rybne-dla-ps%C3%B3w-na-SDA-do-14-12-g-20-00?p=21647465#post21647465"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249459-DO-ZAMKNI%C4%98CIA-Sucharki-rybne-dla-ps%C3%B3w-na-SDA-do-14-12-g-20-00?p=21647465#post21647465[/URL] i u [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249560-Wypasione-kule-ziarenek-z-tłuszczem-dla-ptaków-SDA-do-22-12-2013-g-21-00?p=21664487#post21664487[/URL] na tym założyłam za1 osobę bo chcę na nowy rok nie mieć zaległości ;)
  14. Jakie przejedzone na ostatnim ;) Zaległy i śpią.... :)
  15. Ja też.Jak rzeczywiście tak pokręcony psychicznie to marne widoki będą...
  16. Super wszystkie fotki ogonów :) Puma oczywiście:)- już tak została-Pumiak,Pumcia,Pumelek,Plumka.... Tak-Gaston nabrał masy-jak zobaczyłam ostatnio fotkę którą dostałam z Holandii jako prezentacja psa -to długą chwilę myślałam co to za chudy pęgus i żółtek się bawią....
  17. Luuzik... delikatnie mówiąc wszystkie te hasła są na jedno kopyto-czyli bardzo podobne więc raczej średnio oryginalne to i nie ma się co spinać, skoro nikt nie wymyśla nic niepowtarzalnego i innego.:roll: Spacerowe klimaty wieczorne na wyluzowanie :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/bxfd.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9145/bxfd.jpg[/IMG][/URL] nasza ulubiona ścieżka [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/4ops.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1685/4ops.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/m7mb.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3769/m7mb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/7eo5.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7771/7eo5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/8dxh.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4174/8dxh.jpg[/IMG][/URL]
  18. O kurcze.... to jest właśnie zawsze ten strach czy się dobrze oceniło tego komu się oddaje psa.. Dobrze że zadzwonił a nie gdzieś wywalił i zgonił że uciekła....
  19. Spokojnych i pogodnych :)
  20. Ale widocznie dogów za mało jest.Ale helloł! Toż ja mam piknego samca adopcyjnego bezpośrednio od właściciela a nie od fundacji,moment można repa zrobić i niedopieczoną pannę-bedziem mnożyć!:diabloti: Żartuję...:shake:
  21. Było by super :) Ania-kojarzysz o której suce z adopcji Behemot pisał że jest mnożona?:cool1: Czy nie wszystkie adoptowane obowiązkowo są sterylizowane?
  22. Aniu wpłaciłam 108zł potwierdź tu jak dojdzie http://www.dogomania.pl/forum/threads/249458-DO-ZAMKNIĘCIA-Ciasteczka-pełne-ziaren-dla-ptaków-na-SDA-18-12-g-20-00?p=21647342#post21647342 Drugi jeszcze chwilę poczekam może niedopłaty dojdą.
  23. Dziewczyny-pilne! Czy wiecie o tej suni? http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=9834 Za 4 dni można by Pietruszkę odebrać. To pies chyba po wylewie-moim zdaniem-moja koleżanka też potwierdza podejrzenia bo miała su ze schronu po wylewie z identycznymi objawami w początkowym okresie(potem się powoli wyrównało).
  24. Też zaglądam na zaproszenie. Ale troszkę realniej chyba patrzę przez to że mieszkam od dekady na wsi i widziałam naprawdę złe traktowanie zwierząt,a nie tylko pewne nie za duże zaniedbania. Ten psiak nie jest chudy-choć nie zapasiony, schronienie sądzę że ma lepsze niż wiele psów wiejskich-bo dziura to po prostu wejście do wnętrza budynku-jakiejś obórki czy coś-gdzie na pewno ma cieplej niż w drewnianej budzie często gołej...Kojec może nie jest kosteczką wyłożony(i dobrze) choć mógłby być wysypany piaskiem, ale jakiegoś syfu też w nim nie ma-puszek,szkła,kamieni,złomu....A brudne miski to nie jest znęcanie się nad psem! Zamiast uświadamiać właścicieli i starać się wpłynąć na zmianę postępowania(regularne dolewanie wody-dłuższy łańcuch, zabezpieczenie miski przed wylewaniem wody łańcuchem i spuszczanie psa żeby pobiegał) wy chcecie wziąć go na własne utrzymanie-czy może raczej bazarkowe...? Wiem,że pewnie to nie będzie popularny pogląd,ale realnie to są psy o niebo bardziej wymagające interwencji-a tu należy edukować ludzi a nie psa ratować. Nikt go jak słyszę nie bije,jedzenie też nie musi stać non stop-pies nie wygląda na szkielecik-nie wydaje mi się by byli to tacy żli ludzie-może tylko pewne rzeczy trzeba im było przez te miesiące spróbować uświadomić? Skoro pozwolili psu sypać jedzenie,robić zdjęcia-a nie pogonili widłami to była szansa na jakąś poprawę warunków.Tak wygląda co drugi pies na wsi(reszta wygląda gorzej o niebo)..
  25. Alu-zmieniła bym tytuł aukcji.... wiem jak sama wyszukiwałam-ebay ma jakieś nieprecyzyjne te funkcje-łapie dobrze tylko te wyrażnie napisane-Great Dane -w liczbie pojedynczej,bez 's'. Warto zmienić(dodać w tytule) jeśli dało by to szansę że więcej osób z wyszukiwarki to znajdzie :)
×
×
  • Create New...