Izunia teraz juz nie mamy watpliwości, ze to nie był ten domek.
Panstwo na wizycie mówili, ze mogą przyjąć Azunie nawet na drugi dzien a w momencie kiedy załatwiliśmy transport ten dzien i kolejne dziwnie nie pasowały pani.
Trudno, ale nigdy nie zrozumie ludzi.