Dziewczynki pisala do mnie wczoraj pani smsy, ktora znalazla Funie na FB.
Wszystko fajnie brzmi, dom pod Warszawa dorosle dzieci, snaucerka, ktora tez ma na imie Funia, ma osiem lat i dwa kotki.
Jest tylko jeden problem pani pytala, czy jest mozliwosc, zeby Funia przyjechala w okolice stolicy, zebyi poznala sie z jej sunia, czy sie dogadaja, a same wiemy, jak Funia moze wyjsc na takim pierwszym spotkaniu..
Pytala tez o stosunek do kotow a tu niestety mamy drugi problem bo Funia jednak w lecznicy zaatakowala kota.
Dla pani to daleko, zeby przyjechac sprawdzic, czy sie polubia a i tak nie wiadomo co z kotami...