Cześć Ulka !!
Już wczoraj Norusia oglądałam :multi: Chyba pierwszy raz widzę go na kanapie.Wszystkie zdjęcia piękne,Norusia nigdy dość :loveu: A Mejsi ma taką fryzurę jak kiedyś Bellcio :evil_lol:
[url]http://img340.imageshack.us/img340/3235/p1010281xg.jpg[/url] piękny :loveu: