[quote name='karkakarka']
Jola - kiedyś będę chciała psiaka kupić, i już (chyba) wiem z jakiej hodowli, ale to dopiero za 3, 4 lata... nie wcześniej ;)[/COLOR][/QUOTE]
[COLOR="#afeeee"]Buuuu a ja już myślałam,że będziemy oczy cieszyć małym szkrabem.Za 3-4 lata to pewnie już mnie tutaj nie będzie....[/COLOR]
Cześć Iwonko !!
Też chyba Karolę zaproszę z aparatem.To nic,że do mnie ma daaaaleko a pociągi jeżdżą jak jeżdżą :evil_lol:
Wszystkie zdjęcia cuuuudowne :loveu:
[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Luxury%20Gold%20FCI%20-%20miot%20C/DSC_2450.jpg[/url] a to przebija wszystko.Jestem ciekawa co tam szczylek pyskował :evil_lol: :loveu: