:modla: poproszę o fotki spanielka :loveu:
Na jakimś zdjęciu go widziałam,ma fajną jaśniutką grzywulę,prawda?
Mój Rubin to też uciekinier.Stoi przy nodze i ani się człowiek obejrzy a jego nigdzie nie ma :shake:
Lubi kury pogonić u sąsiadów,postraszyć bażanty u drugiego sąsiada i obszczekiwać wszystkich ludzi,którzy przechodza obok płotu.Przecież płot i ulica za nim do niego należą :angryy:
Rubin w ogóle to typ agresora i dominującego psa.Był czas gdy pokazywał zęby na nas.
Został wykastrowany,poszedł na szkolenie i teraz jest moim najlepszym pluszakiem na świecie.
Chociaż jak ktoś go nie zna to lepiej niech nie wchodzi sam na podwórko,bo to teren Rubisia.
Ale sie rozpisałam i do tego jeszcze na temat spaniela a nie yorka.
Przepraszam za tak długi tekst.
Pozdrawiam :multi::multi: