Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. Dzień dobry w sobotę :multi:
  2. Dzień dobry w sobotę :multi:
  3. Witamy sobotnio piękną Grację i jej Panią :multi:
  4. Witamy sobotnio :multi: [url=http://img260.imageshack.us/i/img8568c.jpg/]Imageshack - img8568c[/url] czyżby mój Rubin do Ciebie zawitał? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Dzień dobry :multi::multi::multi:
  6. Witamy sobotnio :multi: Jakie dobre wiadomości o Inusi :loveu::loveu::loveu:
  7. Witamy w sobotę :multi: Jedna foteczka Rikusia to za mało :mad::mad::mad:
  8. Cześć sobotnio :multi: Wracajcie :mad::mad::mad:
  9. Dzień dobry sobotnio :multi:
  10. Cześć sobotnio :multi:
  11. Witamy sobotnio :multi: Po raz kolejny......;)
  12. Cześć w sobotę :multi:
  13. Witam serdecznie w sobotę :multi: [url]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1128.jpg[/url] kochany okruszek :loveu:
  14. *Jot*

    Aksa i Tofi

    Dzień dobry sobotnio :multi::multi::multi:
  15. Witamy sobotnio porannie :multi:
  16. Cześć sobotnio :multi: [url]http://img5.imageshack.us/img5/7384/p1020407m.jpg[/url] piękna :loveu:
  17. Witamy serdecznie w sobotę :multi: Kawkę już piję [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/foodsmiley010.gif[/IMG]
  18. [url=http://img5.imageshack.us/i/img8561w.jpg/]Imageshack - img8561w[/url] :loveu::loveu::loveu: Gdyby nie ta grzywka to bym pomyślała,że Rubin do Ciebie przyszedł w odwiedziny :evil_lol: Śliczny jest Noruś,słodziak :loveu: Mejsunia też piękna :loveu::loveu: Dzieki za zdjęcia Norusia ;)
  19. :modla: poproszę o fotki spanielka :loveu: Na jakimś zdjęciu go widziałam,ma fajną jaśniutką grzywulę,prawda? Mój Rubin to też uciekinier.Stoi przy nodze i ani się człowiek obejrzy a jego nigdzie nie ma :shake: Lubi kury pogonić u sąsiadów,postraszyć bażanty u drugiego sąsiada i obszczekiwać wszystkich ludzi,którzy przechodza obok płotu.Przecież płot i ulica za nim do niego należą :angryy: Rubin w ogóle to typ agresora i dominującego psa.Był czas gdy pokazywał zęby na nas. Został wykastrowany,poszedł na szkolenie i teraz jest moim najlepszym pluszakiem na świecie. Chociaż jak ktoś go nie zna to lepiej niech nie wchodzi sam na podwórko,bo to teren Rubisia. Ale sie rozpisałam i do tego jeszcze na temat spaniela a nie yorka. Przepraszam za tak długi tekst. Pozdrawiam :multi::multi:
  20. [quote name='ladyyork']Jeżeli się podoba to trza sobie sprawić malucha:laugh2_2: ,przynajmniej wiadomo że w dobre ręce trafi:loveu:[/QUOTE] Witamy serdcznie w piątek :multi: Od razu bym po mojego wybrańca Apollo :loveu: przyjechała. Ale tak daaaaaaaaaaaleko mieszkam :placz:
  21. Wpadamy się przywitać piątkowo :multi:
  22. Serdeczne dzień dobry w piatek :multi:
  23. Dzień dobry w piatek :multi:
  24. Dzien dobry w piatek :multi:
  25. Cześć w piątak :multi: Co u Was nowego?:lol:
×
×
  • Create New...