Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. Cześć w niedzielę :multi:
  2. Cześć niedzielnie :multi:
  3. Dzień dobry niedzielnie :multi:
  4. Cześć niedzielnie :multi: Znowu sama kawkę piję bo Ty śpisz :shake: Wstań i dotrzymaj mi towarzystwa :evil_lol:
  5. *Jot*

    Mój "blondas"

    Witamy w niedzielę :multi: [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=30fb2f3a6843a72b]23.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/url] piękny ten Twój blondynek :loveu:
  6. [url]http://img4.imageshack.us/img4/6130/maciej723.jpg[/url] PIĘKNA :loveu:
  7. [quote name='Doti1986']Mojej jeszcze zostało kilka ząbków ale zaczęła ząbkować jak miała 5 albo 6 miesięcy:loveu: A co do wskakiwania na łóżko to Pixi od początku była bardzo skoczna jak miała 7 tygodni to sama już wchodziła i schodziła po schodach z 4 piętra:loveu: A na łóżko zaczęła wskakiwać jak miała 3 miesiące i jak już opanowała tą sztukę to zaczęła wskakiwać na krzesła, stół i na parapet:evil_lol:[/QUOTE] U nas prawie tak samo jak u Doti. Ząbki Bella piaty,szósty miesiąc jak zaczął wymieniac,w tej chwili ruszaja się górne kły.Jak nie wypadną to za miesiąc do usunięcia :-( A wskakiwanie to bardzo szybko,aż za szybko-w ósmym tygodniu jak się nauczył tak wszędzie wskakuje do dzisiaj :cool3:W domu na wszystko bez problemu,na spacerach na każdy murek i każdy wyższy kamień :shake:
  8. [url]http://img26.imageshack.us/img26/148/zdjcie1919.jpg[/url] śliczna :loveu::loveu::loveu: Pozdrawiamy prawie nocnie :multi:
  9. *Jot*

    Aksa i Tofi

    [url]http://i37.tinypic.com/2urpk4l.jpg[/url] świetna fotka :loveu::loveu: Zresztą wszystkie zdjęcia piękne :loveu: Pozdrawiamy :multi:
  10. Dobry wieczór w sobotę :multi:
  11. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF2656.jpg[/url] Ojejku,jaka śliczna mała Pipi :loveu::loveu::loveu:
  12. Dobry wieczór sobotnio :multi::multi::multi:
  13. [url]http://img337.imageshack.us/img337/6407/pict1514d.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Piękny ten nasz słodziak :loveu::loveu::loveu: U nas też zdjęcia :cool1:
  14. Witamy wieczorkiem w sobotę :multi:
  15. Cześć wieczorkiem :multi::multi::multi:
  16. *Jot*

    galeria Roxi

    [quote name='agusia123']Roxi urodzila sie 24maja 2009, i przynioslam ja do domu jak miala 6 tygodni. Jest cudowna. Poprzednio mialam dobermana wiec jak widac spory przeskok. Nie chcialam juz psa miec w domu - ale teraz nie wyobrazam sobie jakby jej nie bylo. Moje dzieci oszalaly na jej punkcie a maz - hmmm na poaczatku nie chcial slyszec o psie a teraz to jego dziewczyna:P[/QUOTE] He,he tak to jest z tymi naszymi M. Ale w domu kobiety rządzą :mad::mad::mad: A yoreczki to zawładną każdym:loveu: My jesteśmy w trakcie kupowania drugiego :evil_lol:,ale nie zapeszam na razie :eviltong: Powodzenia w prowadzeniu galerii. My będziemy u Was codziennie:loveu: Duuuuuuuuuuzo zdjęć prosimy :loveu:
  17. Witamy sobotnio już popołudniowo :multi::multi:
  18. *Jot*

    galeria Roxi

    Jaki słodziak :loveu::loveu: Śliczna :loveu::loveu::loveu::loveu: A teraz napisz nam coś więcej o Roxi :loveu:
  19. *Jot*

    galeria Roxi

    Witamy,witamy :multi::multi::multi: Super,że jest znowu nowa galeria :multi::multi::multi:
  20. Cześć sobotnio :multi: Gdzie Jesteście????? :-(
  21. Witamy serdecznie sobotnio :multi:
  22. Cześć w sobotę :multi:
  23. Witamy Iva i jego Panią :multi:
  24. *Jot*

    Mój "blondas"

    Cześć sobotnio :multi:
  25. Witamy sobotnio :multi:
×
×
  • Create New...