[quote name='charlotta']Dziękuję dziewczyny za info :)
Też myślę ze 400 zł to przesada i to spora poprzeglądałam wątki itd na dogo i przy sporych sunkach dziewczyny piszą o 250 zł .
Przed nami i tak narazie za tydz szczepienie na wściekliznę , za kolejny odrobaczanie dwa i za jeszcze jeden szczepienie na zakaźne :D
Zastanawiam się gdzie podpytać o dobrego weta z w miare normalnymi cenami kastracji w warszawie lub w trójmieście , mam tam rodzinkę więc mogę pojechać na czas i kastracji i rekonwalescencji :D
A zresztą jak długo trwa rekonwalescencja po kastracji?
Zastanawiam się też czy kastrować na tzw już. Pies nie będzie na 300% dopuszczany bo też uważam że rozmnażanie nie hodowlanych psów jest złe. Ale młody śmiga na smyczy, zawsze ze mną a ponadto na szczęście nie ma zapędów i nie "rzuca " mi się na suńki . Młody chce się bawić , ganiać i to jego raz kolega miał ochotę dopaść :evil_lol:
Oczywiście prędzej czy później wykastrowany zostanie . W jakiej porze roku jest najlepiej przeprowadzić ten zabieg ??[/QUOTE]
Witamy w środę :multi:
Nie znam się za bardzo,ale myśle,że kastrację można w każdej porze roku przeprowadzić.
Moj Rubin na szczęście bardzo dobrze przeszedł ten zabieg,pierwszego dnia był tylko bardzo śpiący i obolały.Ale po nocy już wszystko było dobrze.Fakt nie biegał tak szybko jak zawsze ,ale to też była kwestia dwóch dni i znowu szalał(i nadal tak jest)tak jak zwykle :evil_lol:
Pozdrawiamy.