[quote name='Viky i Ja']Witamy :loveu::loveu::loveu:
U mojej córki fatalna jest babka od angielskiego, poprzednia była jeszcze gorsza, zmienili na prośbę i rodziców i samej nauczycielki, ale zmiana niezbyt udana :angryy:[/QUOTE]
Witamy w środę :multi:
A u mojej córki jest do niczego nauczycielka od niemieckiego :shake:
Pomimo próśb nie chcą jej zmienić :angryy: