Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. [IMG]http://supergify.pl/images/stories/urodziny/39.gif[/IMG] z okazji tej seteczki [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/029.gif[/IMG] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/umieszki/s55.gif[/IMG]
  2. Witamy i pozdrawiamy w środę :multi:
  3. Cześć w środę :multi: Zdjęcia piękne :loveu:
  4. [quote name='Viky i Ja']Witamy :loveu::loveu::loveu: U mojej córki fatalna jest babka od angielskiego, poprzednia była jeszcze gorsza, zmienili na prośbę i rodziców i samej nauczycielki, ale zmiana niezbyt udana :angryy:[/QUOTE] Witamy w środę :multi: A u mojej córki jest do niczego nauczycielka od niemieckiego :shake: Pomimo próśb nie chcą jej zmienić :angryy:
  5. Cześć w środę :multi: Pozdrowienia przesyłamy :loveu:
  6. Cześć w środę :multi: Można o zdjęcia prosić? ;)
  7. [quote name='Viky i Ja']Witamy serdecznie [I]:loveu::loveu::loveu:[/I] Gratulacje dla Blondynki :klacz: :klacz::klacz:, cytaty pięknie widoczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Dobre te gratulacje dla blondynki :evil_lol: Ja nie blondynka i też był czas,że nie wiedziałam jak te cytaty wstawiać . Witamy bardzo serdecznie i pozdrawiamy :loveu:
  8. Wpadamy się przywitać.:multi: Paznokcie piękne,szkoda,że jestem do krótkich przyzwyczajona :roll:
  9. Cześć w środę :multi:
  10. Witamy i pozdrawiamy w środę :multi:
  11. Cześć w środę :multi: [url]http://img697.imageshack.us/img697/4673/riki9.jpg[/url] super :loveu:
  12. Cześć w środę :multi: Tak myślę,że zdjęcia by się przydały :evil_lol:
  13. *Jot*

    Aksa i Tofi

    Witamy w środę :multi: Czy humorek już wrócił? [IMG]http://supergify.pl/images/stories/pingwiny/warzywa/owoce/slonie/skunksy/wiewiorki/wulkany/sloneczka/390.gif[/IMG]
  14. Witamy i pozdrawiamy :multi:
  15. *Jot*

    galeria Roxi

    Dzień dobry w środę :multi:
  16. Cześć środowo :multi: No to czekamy na fotki :loveu:
  17. Cześć w środę :multi::multi::multi:
  18. Cześć w środę :multi: Możesz w końcu wrócić do nas? :cool3:
  19. *Jot*

    Mój "blondas"

    Cześć w środę :multi: Śliczna ta kurteczka :loveu: Szkoda,że ja nie umiem szyć :-(
  20. Cześć w środę :multi: [url]http://img694.imageshack.us/img694/535/pict7793.jpg[/url] jak słodko śpi [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne_34.gif[/IMG]
  21. Witam wieczorkiem :multi: Jak mogłam rano nie zauważyć zdjęć :oops: :oops: :oops: [url]http://img42.imageshack.us/img42/3065/dsc02013k.jpg[/url] Piękna ta fotka :loveu::loveu::loveu: Pozdrawiam.
  22. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF2376.jpg[/url] Pięknie.Z chęcią bym sobie nad tym stawem posiedziała :loveu: No i dobry wieczór :multi:
  23. Ślicznie :loveu:ślicznie:loveu:ślicznie:loveu: Pięknie razem spią,w ogóle Ineczka na Bondziku :evil_lol:
  24. [url]http://img264.imageshack.us/i/dscf3126.jpg/[/url] też bym tam zajrzała :evil_lol: Świetne fotki.Piękniutki jest Ivo :loveu: Chyba częściej będę tak przychodzić :mad::mad::mad: To daje efekty :diabloti: Pozdrawiam .
  25. [quote name='Truska34']Jaka cisza??? Po cichu się zdjęcia ładują:eviltong:[/QUOTE] No to szybciutko,szybciutko bo się doczekać nie mogę :loveu: Czy to pomoże? :mad::mad::mad: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...