Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. Witamy serdecznie w piątek :multi:
  2. Cześć w piątek :multi:
  3. *Jot*

    Nasze trzy panienki

    Cześć w piątek :multi:
  4. Cześć piątkowo :multi:
  5. Cześć w piątek :multi:
  6. Witamy w piąteczek :multi: [url=http://img32.imageshack.us/i/dscf2912.jpg/]Imageshack - dscf2912[/url] jakie podobne pieseczki do siebie :loveu::loveu::loveu:
  7. Witamy i pozdrawiamy w piątek :multi:
  8. Cześć w piątek :multi:
  9. Dzień dobry Dario :multi: Pozdrowienia przesyłamy :multi:
  10. Dzień dobry piątkowo :multi:
  11. [quote name='dysia-u']Macie jakieś fajne historie związane z 13 i w dodatku piątkiem?:razz:[/QUOTE] Ja mam-horror "Trzynastego w piątek " :eviltong: Serdecznie witamy i pozdrawiamy :multi:
  12. Cześć piątkowo :multi:
  13. Witamy serdecznie :multi:
  14. *Jot*

    Mój "blondas"

    Cześć piątkowo :multi: A ja nie umiem szyć :shake: i muszę kupować :-(
  15. *Jot*

    Aksa i Tofi

    Witamy i pozdrawiamy w piątek :multi:
  16. Wiitamy serdecznie w piątek :multi:
  17. Cześć piątkowo :multi:
  18. Cześć w piąteczek :multi: [url]http://img134.imageshack.us/img134/3594/22004126.jpg[/url] piękna :loveu::loveu::loveu:
  19. Cześć piątkowo :multi:
  20. Cześć w piatek :multi: Nawet nie wiedziałam,że dzisiaj trzynastego :shake: Mam nadzieje,że będzie pomyślny dzionek :multi:
  21. Dobry wieczór [B]Dario[/B]! Piękne masz to imię (w końcu wiem:oops:) Jak moja córka sie urodziła to miałam dylemat-Daria czy Klara. Ale w końcu ma całkiem inne imię,żadne z tych,które miałam wybrane na początku :roll: Spać zaraz idę więc dobrnoc wołam :sleep2:
  22. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200907/104267/346037/00000058.JPG[/url] jaki piekniś z Kenza wyrósł :loveu::loveu::loveu: Nareszcie Jesteście.Trzymamy za słowo,że już na dobre. Witajcie,witajcie [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/umieszki/090.gif[/IMG]
  23. Teraz rozmiar zdjęcia ekstra :multi: A co Ivo przeskrobał,że Pancia za kraty go wsadziła?:mad::mad: Przecież on na takiego aniołka wygląda :lilangel::lilangel::lilangel:
  24. [url=http://img4.imageshack.us/i/dscf3501r.jpg/]Imageshack - dscf3501r[/url] Piękny jest :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Super w tej bluzie wygląda :loveu:
  25. Twój multi cytat wyszedł wyśmienicie :loveu: To cierpliwie czekam na zdjęcia Ivcia :loveu: U nas też nowe,w tej chwili to jeszcze cieplutkie :diabloti: Pozdrawiamy serdecznie :multi:
×
×
  • Create New...