[I]Hej Daria !! Nie tylko Ty nie mogłaś się dostać.Jak rano weszłam to przez 5 min.było dobrze.Później koniec.Nie dość,że nie mogłam w ogóle na dg wejść bo mnie wywalało to o wylogowaniu nie było mowy.Po 5 godz. się udało dopiero.Teraz jest lepiej.Tylko co dziwne dg mi super teraz śmigało jak nie byłam zalogowana,teraz już muli.[/I]
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/2027.jpg[/url] [I] :evil_lol: oczywiście,że rusztowanie lepsze :evil_lol:[/I]