-
Posts
3100 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marzena*
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/f0nqrm.gif[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/w1qvyg.gif[/IMG] Długich spacerków, samych pyszności i mnóstwa psich przyjemności życzymy Livi :loveu:
-
[URL]http://images47.fotosik.pl/239/f35b3b63ef13fcc0med.jpg[/URL] Pańcia karmi jogurcikiem ;) Śliczności :loveu: Wasze powarkują, poszczekują a w Viky diabeł wstąpił i każdy najmniejszy ruch na schodach jest przez nią obszczekany tak, że chyba pół Głogowa to słyszy. To się nazywa pies stróżujący ;) Nikomu nie popuści :evil_lol:
-
Daria a gdzie podpowiedź dla mnie ??? Dalej nie mam pomysłu na jutrzejszy obiad :(
-
[quote name='jot11']Wiesz Daria,ja chyba też pójdę spać. Jutro znowu do miasta(kupić Ci ksiazkę?)jadę :roll: Słodkich snów :loveu:[/QUOTE] Ja w mieście byłam dzisiaj i jutro też muszę bo mi jeszcze prezentu dla taty brakuje, no i przypomniałam sobie że mój mężuś -Daruś ma w sobotę imieniny więc jeszcze coś dla niego potrzebuję :roll:
-
[quote name='*kleo*']To możesz mnie zobaczyć :eviltong: Gdzieś bliżej przodu galerii jestem na zdjęciu z Gracką baaardzo widoczna ;) [/QUOTE] Wróciłam do początków galerii i faktycznie jesteś w całej okazałości :) Muszę przyznać, że ładnie Ci w tym blondzie i chyba w rudym nie bardzo mogę sobie Ciebie wyobrazić ;)
-
[quote name='dzasta']A co dzisiaj gotowałaś na obiadek? Bo ja żurek :D[/QUOTE] I od razu zdradź co robisz jutro bo mi brak koncepcji :(
-
Choineczka jest piękna :)
-
Ciężko radzić kolor komuś kogo się nigdy nie widziało :evil_lol: Ja ostatnio farbowałam na gorzką czekoladę (welli) i wyszedł fajny ciemny, ale ciepły kolorek ;)
-
Dalej czekamy na zdjęcia ślicznotki ;)
-
Witamy i dalej gnamy :)
-
Witamy i pędzimy dalej :)
-
[quote name='Doti1986']Witamy się wieczorowo właśnie wróciłyśmy z wojaży z Pixunią i przyszła nam ogromna paczka:diabloti: Zamówiłam na allegro choinkę i ozdoby choinkowe i korci mnie żeby już dziś nasze drzewko ubrać:)[/QUOTE] Ubieraj, ubieraj a potem zrób fotkę i pochwal się choinką :)
-
Cze Daria, ja już nie muszę Ci o niczym przypominać - Jola i Edyta zadbają żebyś trafiła gdzie trzeba i o czasie :evil_lol:
-
Viky też nie była zachwycona z "podglądania" :evil_lol:
-
[quote name='Doti1986']Dziewczyny nie wiem czy to jakaś zapowiedź cieczki czy coś ale zauważyłam że Pixi teraz bardzo często się "myje" w okolicach intymnych i powiększyły jej się trochę cycuszki ale jeszcze krwi nie wypatrzyłam a bacznie ją obserwuję:diabloti: Może wreszcie to cieczka albo sama już nie wiem:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] Obserwuj, obserwuj bo to całkiem prawdopodobne :evil_lol: Przy cieczce też srom jest powiększony. Możesz też wacikiem przetrzeć te okolice i zobaczysz czy już coś widać ;)
-
Witamy :) Suzi wyrosła na piękną panienkę :loveu: Ale po tak długiej przerwie to więcej fotek prosimy ;)
-
Witamy Toffisie :)
-
[quote name='Pegaza']no wlasnie wystarczy tylko od strone badz dwie sie cofnac i bedziesz w temacie:eviltong: nie bylam bo mialam byc wczoraj a ja myslalam ze dzis...wrr no ba Doti cos musialam zmienic bo jakos nie czuje tej aury swiatecznej...nie wiem czemu...:roll:[/QUOTE] Ja to w ogóle nie czuję świątecznej aury bo porządków przedświątecznych nie robiłam bo przecież zaraz się wyprowadzam, choinki nie kupuję z tego samego powodu a poza tym święta spędzę u rodziców, śniegu jak na lekarstwo... Kicha jakaś :( Mam nadzieję, że jak pojadę do rodziców to tam poczuję atmosferę świąt ;) A banerek śliczniutki, tylko Soma ledwo widoczna :evil_lol:
-
Ale słodziutko wygląda w tych "zebrach" :evil_lol:
-
[quote name='Doti1986']Yokulka jest taką pogromczynią lwów jak Pixi borsuków:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] A moje humanitarnie tłuką się nawzajem i nie męczą zwierzątek :evil_lol:
-
Że Cocusiowi nie zimno to aż się dziwię ;) Moje ubrane i doopką trzęsły :evil_lol: