Jump to content
Dogomania

Marzena*

Members
  • Posts

    3100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marzena*

  1. [quote name='tigrunia']Nie wytykałam jeszcze nosa poza rezydencję :eviltong: Zaraz idę z psami to się okaże :roll:[/QUOTE] U nas pada od wczoraj i już bialutko się zrobiło :) Też wybieramy się na śniegowy spacerek :)
  2. [IMG]http://i49.tinypic.com/f0nqrm.gif[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/w1qvyg.gif[/IMG] Długich spacerków, samych pyszności i mnóstwa psich przyjemności życzymy Livi :loveu:
  3. [URL]http://images47.fotosik.pl/239/f35b3b63ef13fcc0med.jpg[/URL] Pańcia karmi jogurcikiem ;) Śliczności :loveu: Wasze powarkują, poszczekują a w Viky diabeł wstąpił i każdy najmniejszy ruch na schodach jest przez nią obszczekany tak, że chyba pół Głogowa to słyszy. To się nazywa pies stróżujący ;) Nikomu nie popuści :evil_lol:
  4. Daria a gdzie podpowiedź dla mnie ??? Dalej nie mam pomysłu na jutrzejszy obiad :(
  5. [quote name='jot11']Wiesz Daria,ja chyba też pójdę spać. Jutro znowu do miasta(kupić Ci ksiazkę?)jadę :roll: Słodkich snów :loveu:[/QUOTE] Ja w mieście byłam dzisiaj i jutro też muszę bo mi jeszcze prezentu dla taty brakuje, no i przypomniałam sobie że mój mężuś -Daruś ma w sobotę imieniny więc jeszcze coś dla niego potrzebuję :roll:
  6. [quote name='*kleo*']To możesz mnie zobaczyć :eviltong: Gdzieś bliżej przodu galerii jestem na zdjęciu z Gracką baaardzo widoczna ;) [/QUOTE] Wróciłam do początków galerii i faktycznie jesteś w całej okazałości :) Muszę przyznać, że ładnie Ci w tym blondzie i chyba w rudym nie bardzo mogę sobie Ciebie wyobrazić ;)
  7. [quote name='dzasta']A co dzisiaj gotowałaś na obiadek? Bo ja żurek :D[/QUOTE] I od razu zdradź co robisz jutro bo mi brak koncepcji :(
  8. Choineczka jest piękna :)
  9. Ciężko radzić kolor komuś kogo się nigdy nie widziało :evil_lol: Ja ostatnio farbowałam na gorzką czekoladę (welli) i wyszedł fajny ciemny, ale ciepły kolorek ;)
  10. Dalej czekamy na zdjęcia ślicznotki ;)
  11. Witamy i dalej gnamy :)
  12. Witamy i pędzimy dalej :)
  13. [quote name='Doti1986']Witamy się wieczorowo właśnie wróciłyśmy z wojaży z Pixunią i przyszła nam ogromna paczka:diabloti: Zamówiłam na allegro choinkę i ozdoby choinkowe i korci mnie żeby już dziś nasze drzewko ubrać:)[/QUOTE] Ubieraj, ubieraj a potem zrób fotkę i pochwal się choinką :)
  14. Cze Daria, ja już nie muszę Ci o niczym przypominać - Jola i Edyta zadbają żebyś trafiła gdzie trzeba i o czasie :evil_lol:
  15. Zaległości nadrobione, strona zwiedzona a łysa Gabinka urocza :)
  16. Viky też nie była zachwycona z "podglądania" :evil_lol:
  17. [quote name='Doti1986']Dziewczyny nie wiem czy to jakaś zapowiedź cieczki czy coś ale zauważyłam że Pixi teraz bardzo często się "myje" w okolicach intymnych i powiększyły jej się trochę cycuszki ale jeszcze krwi nie wypatrzyłam a bacznie ją obserwuję:diabloti: Może wreszcie to cieczka albo sama już nie wiem:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] Obserwuj, obserwuj bo to całkiem prawdopodobne :evil_lol: Przy cieczce też srom jest powiększony. Możesz też wacikiem przetrzeć te okolice i zobaczysz czy już coś widać ;)
  18. Witamy :) Suzi wyrosła na piękną panienkę :loveu: Ale po tak długiej przerwie to więcej fotek prosimy ;)
  19. Witamy Toffisie :)
  20. [quote name='Pegaza']no wlasnie wystarczy tylko od strone badz dwie sie cofnac i bedziesz w temacie:eviltong: nie bylam bo mialam byc wczoraj a ja myslalam ze dzis...wrr no ba Doti cos musialam zmienic bo jakos nie czuje tej aury swiatecznej...nie wiem czemu...:roll:[/QUOTE] Ja to w ogóle nie czuję świątecznej aury bo porządków przedświątecznych nie robiłam bo przecież zaraz się wyprowadzam, choinki nie kupuję z tego samego powodu a poza tym święta spędzę u rodziców, śniegu jak na lekarstwo... Kicha jakaś :( Mam nadzieję, że jak pojadę do rodziców to tam poczuję atmosferę świąt ;) A banerek śliczniutki, tylko Soma ledwo widoczna :evil_lol:
  21. Ale słodziutko wygląda w tych "zebrach" :evil_lol:
  22. [quote name='Doti1986']Yokulka jest taką pogromczynią lwów jak Pixi borsuków:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] A moje humanitarnie tłuką się nawzajem i nie męczą zwierzątek :evil_lol:
  23. [quote name='karkakarka']Byłam na stronce Twojej hodowli, ale się zdziwiłam jak zobaczyłam zdjęcie Gabi ogolonej - szok!![/QUOTE] A ja jeszcze nie byłam. Cóż za niewybaczalny błąd, jeszcze dziś się poprawię :oops:
  24. Że Cocusiowi nie zimno to aż się dziwię ;) Moje ubrane i doopką trzęsły :evil_lol:
×
×
  • Create New...