[quote name='*kleo*']Ja też się na początku bałam, ale po kilku ćwiczeniach nawet mi się spodobało :p Na szczęście żadna mnie nie użądliła, bo alergiczką jestem, ale czy na pszczeli jad to nie mam pojęcia, ogólnie mówili nam że strasznie mało osób jest na niego uczulone. A jak miałam praktyki to mogłyśmy sobie z dziewczynami miód różnisty podżerać, a dobry w naszej pasiece kortowskiej mają :p[/QUOTE]
Dla mojego brata i dla mnie taki wyjazd to była największa kara :crazyeye: Mnie jak pszczoła użądli w palec to mam rękę przez kilka dni spuchniętą do pachy. I to tak solidnie :angryy: