[URL]http://i43.tinypic.com/zsn382.jpg[/URL] śliczny :) A jak mu fajnie uszy falują w tym pędzie :)
[URL]http://i42.tinypic.com/2nv81oy.jpg[/URL] faktycznie dama ;)
[URL]http://i42.tinypic.com/2a0dr4o.jpg[/URL] one są świetne :)
[URL]http://i43.tinypic.com/5mlgsj.jpg[/URL] ale ta kruszynka całkowicie mnie zauroczyła :)
[quote name='jot11']Karoli nie ma bo ją wystraszyłaś tymi dziesięcioma fotkami.
Karola daj 9. Tak już lepiej co? :evil_lol:[/QUOTE]
No dobra do 8 zejdę ;)
[quote name='jot11']Cześć Daria też deszczewo i pochmurnie :cool3:
Dawaj fotkę z nowym fryzem i kolorem :mad:
Jak długo mamy czekać? :mad:[/QUOTE]
Słusznie Jola :)
Jak długo jeszcze każe nam czekać na tą fotę ???
[URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/086.jpg[/URL] Daria zdradź tajemnicę co Ty dajesz na porost włosa, że tak szybko odrósł ;)
Vikuni też by się przydał taki "nawóz" na przyspieszenie wzrostu włosów.
[URL]http://img687.imageshack.us/img687/3695/p1030650.jpg[/URL] ło matko toż on a zgnie za chwilę w tej dziurze ;)
[URL]http://img691.imageshack.us/img691/9154/p1030651e.jpg[/URL] fajnie Tina Graculkę przyozdobiła :evil_lol:
[quote name='jot11']Bello też miał wczoraj "dzień dziecka"przez moje lenistwo.:evil_lol: Dzisiaj już jest wykąpany :multi:
Hej Karola :multi:
Ile zdjęć dzisiaj będzie? Może pięć? :razz:[/QUOTE]
Moje panienki w poniedziałek do prania idą ;)
Teraz to już z 10 fotek musi być ;)
[quote name='jot11']Nie było to do Rzymu czasami? :roll:
Kiedy fotki będą?
No i cześć Be niedzielnie :multi:[/QUOTE]
Jola Rzym był w starej wersji ;)
A nową przytoczyła Ci Be ;)
Mi się podoba :evil_lol:
[quote name='jot11'][url]http://img88.imageshack.us/img88/3167/p1030615.jpg[/url] śliczne pieski :loveu: Chudzielec na dwóch nogach też śliczny.Same laski na tym zdjeciu :loveu:[/QUOTE]
[quote name='*kleo*']Jola gdzie Ty tam jakiegoś chudzielca widzisz? :eviltong:[/QUOTE]
Jola ma racje (jak zawsze ;) )
Same laski łącznie z chudzielcem :loveu:
Klaudia palcem Ci pokazać tego chudzielca ??? :evil_lol: