[quote name='Princess_York']Nie tylko w sobotę będę . Za drogo jednak :p . A Wy ? Na dwóch ??[/QUOTE]
Uuuu to szkoda :(
My tylko w niedziele będziemy.
A tak liczyłam na spotkanie z Wami :(
Klaudii też w niedziele nie będzie ? Bo Aga to wiem, że na sobotę się zgłosiła.
Martyna a Was już oceniała kiedyś sędzia Dorota Kuczyńska-Standełło ?
[quote name='Princess_York']Adam Lambert - If i had you :loveu: , o to już lista jest ? .
Zaraz zobacze :)[/QUOTE]
Jutro "zlece" mojej Darii ściągniecie tej piosenki ;)
U nas też papiloty na wąsach to porażka :(
Nie dość, że się zsuwają co jakiś czas to jeszcze Carmen chyba nie może ich nosić bo w kąciakach pyszczka robi jej się takie dziwne zaczerwienienie jak zajady u ludzi, raz aż strupki były :(
[URL]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/toffik/DSC02152.jpg[/URL] to zdjęcie jest PIĘKNE :)
[URL]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/toffik/DSC08659.jpg[/URL] świetna "mafia" ;)
[URL]http://i51.tinypic.com/2j0ky0y.jpg[/URL] jaki on słodziutki :loveu: I ta śmiejąca mordka ... cudny :)
Dziewczyny ale mi narobiłyście ochoty tym bigosikiem ...
[URL="http://i51.tinypic.com/euihw9.jpg"][COLOR=#4444ff]http://i51.tinypic.com/euihw9.jpg[/COLOR][/URL] śliczna Dorcia :)
[URL]http://i53.tinypic.com/2i2bucp.jpg[/URL] a tu chyba w spanku przeszkodziłaś ;)
Hej Karola :)
Ciebie też "na deser" sobie zostawię bo takie śliczne fotki i Twoje mądre teksty lubię oglądać i czytać bez pośpiechu a dziś chcę odwiedzić jak najwięcej Dziewczyn ;)
Lece więc dalej ;)
Cześć Justynko :)
Strasznie długo mnie tu nie było :(
Ostatnio w ogóle jakoś omijałam dogo...
Gratulacje dla Bertki :)
A fotka maluchów z Moskwy SUPER :)
Cze Klaudia i dziewczynki :)
Śliczne fotki spacerowe. U nas też dziś było tak słonecznie i nawet mój M skusił sie na spacerek. Tylko my fotek nie robiłyśmy dziś :(
Dotarłam do fotki siostrzyczki (dzięki Karinie bo pytała gdzie ono jest) i bardzo mi sie podoba :)
Daria wpadłam się przywitać i pożegnać równocześnie ;)
Mnie też łeb boli i na dodatek w kosciach łupie więc uciekam do łóżka :(
Fotki śliczne :)
[URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/03102010151.jpg[/URL] Soma tu fajnie wygląda :)