[quote name='agamewa']Ładniutki masz banerek,zauważyłaś że dużo dziewczyn ma nowe banerki:evil_lol:jakaś plaga banerkowa:eviltong:[/QUOTE]
Zauważyłam tylko Twój, Joli i swój ;)
A jeszcze jakieś nowe się pokazały ???
Chętnie podglądne bo ja dopiero się uczę ...