My się nie oserduszkowalismy bo cały dzien padalo i nie chciało nam sie z domu wychodzić :P a że akurat niedziela nie handlowa to cóż , nawet do galerii nie można było jechać :D
No to czas to zmienić :D
niestety nie ściemniam , babuszka już z niej jest ;(
No i koło sie zamyka , ja nie dodaje bo nikt nie czyta nikt nie czyta bo nie dodaje :P
Aaaaaaaaaaa Magda :D cześć :D
Nooo Ola coś napominala :P
dziękuje :* to takie moje wyszukane , wymarzone umaszczenie , chciałam dachowca z takim umaszczeniem , przeszukałam neta i taraaaam , jest :D ale nieznośnica z niej niezła :D