-
Posts
26462 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by łamAga
-
Hejka ;) Kurde nie mam fotek :P chyba że z dzisiaj ale Sebastian robił , a On robi takie jakieś z daleka , jak juz ja nie ide na spacer to fot nie ma :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
łamAga replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja też pamietałam :D jestem z siebie dumna :D Ale Magdy nie lubie ;( nie zrobiła ani jednej foty z imprezki ;( -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
łamAga replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Sebastian kilka dni temu powiedział " ej a moze kupimy sobie komondora ?" ..... nawet nie wiedziałam jak to skomentowac wiec sam wzrok wystarczyl żeby mu to z glowy wybić :P -
No ja się łudzę że Tamira po 2 roku życia zmądrzeje :P
-
Kurcze nie mam nawet czasu zeby usiasc na dogo :/ U nas po staremu , Tamira wróciła do zabawy w gryzienie , pogryzła szczeniaczka uczniaczka , nam by sie już nie przydał ale zawsze mogłam dać innemu dziecku ;( a wczoraj ( co mnie cieszy :D , wiem wredna jestem ) zjadła teściowej poduszke :D Tak że jak widać , po staremu :D
-
Ania trafiłaś w samo sedno hahahahahahahahahahahhahaha
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
łamAga replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I pojutrze znowu impreza :D mam nadzieje że będę pamietała wysać życzenia bo ja zawsze kilka dni przed pamietam a w dany dzien dopada mnie skleroza :P -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
łamAga replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
zadam głupie , bardzo g;u[ie pytanie :P Nie masz piachu na tapczanie jak leżą w nim psy ? -
ja jeszcze nie wiem gdzie bedziemy ale i Opole i Wrocek są brane pod uwagę ;)
-
Jak tam Brando ?
-
Też myślałam że nie umiem , ale wystarczył nieruchomy obiekt i jest , udało sie :D taaaaa :P nowy i tak by sie przydał :D dzięki :D Makieta jest w Borówcu , mielismy jechać w strone na Wroclaw ale że Sebastian wyczaił że w Poznaniu jest wystawa i giełda terrarystyczna to wyszukał makiety w tym ikierunku i zaliczylismy i makiete i wystawe :D nawet takie perełki sie na niej znajdowały :D
-
-
Ojjjjj biedactwo , musiało go boleć ;( ale twardziel , nawet jak go Sebastian nadrepnął na tą łapę to nie pisnął , oby sie ładnie zagoiło ....
-
Noooo te dwa kg to jak nic :P
-
Ma stałe miejsca , korytarz i skrytka w kuchni :/ Długo nie pisałam bo długo nie sikała , jak miały stałe wyjście na dwór do woliery to się tam załatwiała , ale Tamira rozwaliła siatkę od woliery i mają zablokowane wyjście czego skutkiem jest powrót problemu :/ jak miną mrozy to Sebastian naprawi siatkę i może znowu bedzie ok ;)
-
Ja to już nie pamiętam jaki mam kolor auta , wczoraj nowe blachy przykręciłam to tylko widac jakdące śnieżnobiałe blachy :D w końcu po roku czasu przerejestrowałam auto :D
-
No bardzo śmieszne , bardzo :P Ale faktycznie , kot jest mój :P a zwierzęta upodobniają się do właścicieli ale ja nie sikam na korytarzu :P Postawiliśmy zapach taki psikający na ruch " coś na ten sam styl co nam przysłałaś Magda odstraszacz " i uja daje , jedynie tyle ze troche maskuje smrod moczu :[
-
Leon <3
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
łamAga replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Przepiękne zdjęcia <3 -
:D no dobra , to smycze sa w korytarzu , możecie psy chociaż wybiegać :D
-
-
-
to może jeszcze podam gdzie mam odkurzacz i deske do prasowania :D hahahaha Jak bedzie starszy to pewnie polubi , a jak dorosnie to sobie kupi psa na podrywy :D Hahahahhahahahahahaha Wifi moge Wam podac nawet już :P No ten kot ma z puchą po prostu ;( :P
-
Nie , Fabianka nie bierzemy , odstawiam go do mamy ;) gdyby było cieplej to można by go nawet wziąć ale On jest leniem , ujdzie kawałek i już chce apa bo jest zmęczony , nie nadaje sie na długie spacerki ;) Ibri długi czas nie robiła w domu , po kilku latach od zamieszkania u nas zaczęła to robić i to w momencie jak nic sie nie zmieniło w domu , dlatego nie wiemy dlaczego to robi ;( Dla mnie Brando jest idealny ;) A spamujcie sobie ;) czujcie się jak u soebie w domu ;)
-
Łeeeee no akurat tak szedł i się naciągnął to tak wygląda , ja nie uważam żeby Brando był chudy , jest akurat ;)