Kiedy Tekla siedziała w schronie nawet nie przypuszczała,że spotka ją takie szczęście-nowy domek, kochajaca przyjaciolka.Takie piekne chwile dokonują sie dzieki zaangażowaniu wielu osób.Tylko wtedy mozliwy jest sukces.
DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA TO,ŻE JESTEŚCIE I POMAGACIE.