-
Posts
4815 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zadra
-
[quote name='Puszek-Okruszek']Jak tu sie nie denerwowac???!!! Od dwoch tygodni planowany byl ten transport,do wczoraj wszystko zapiete na ostatni guzik.Dzisiaj w nocy,bedac na dyzurze,obca osoba dala mi znac,ze wszystko odwolane. Od rana nerwowa atmosfera,nie zmruzylam nawet oka.I nagle dowiaduje sie,ze zniknely wszystkie szczeniaki???!!! Jezeli nie panujecie nad sytuacja to pozwolcie przejac stery innym,bardziej doswiadczonym,ktorzy odwala dobra robote w krotkim czasie,a nie cyt."beda sie gonic" przez dwa miesiace!!! Bo tyle czasu juz minelo,a my do tej pory nie znamy konkretow,w dodatku zgubiliscie psy.Chcialam dac BDT,a okazuje sie,ze nie ma komu???[/QUOTE] Nie rozumiem w czym problem.Pojrchałay wszystkie szczeniki ze starszego miotu.Cztery do Marlrny,jeden do Ciebie i jeszcze jeden do mikropsów.Cały mniejszy miot jest u faceta. Suczka na tymczas dla Twojej znajomej to Maja,ma ok 4,5 roku -jest leczona advocatem (post 433). Jesli są nadal jakies niejasnosci to trzeba je wyjaścić i zachować spokój.Tydzień temu,kiedy zawiódł transport sama zawiozłam psiaki do Marleny. Czytam wątek i już nie wiem czy dzisiaj był transport czy nie?
-
[quote name='handzia']Witaj :) Bylyśmy dzisiaj z funią na miejscu. Strasznie ciężko jest znaleźć tam psa, którego akurat szukamy, Psy siedzą w domu, facet wynosi ciągle nie tego co chcemy...Myślałam, że go zmordujemy dzisiaj. Wstawię zdjęcie suni bardzo grzecznej, nie powinno być z nią problemów, wiem, że to pierwszy dt dla Pani :) Sunia jest bardzo łagodna, wręcz sprawiała wrażenie smutnej i zrezygnowanej. Strasznie żal mi się jej zrobiło, jest już troszkę starsza, ok 4, 5 lat. Wyeksploatowana, ma bardzo powyciągane sutki częstym karmieniem. Ja się w niej zakochałam, dosłownie. Sunia ma jeszcze troszkę łysych miejsc, koło ucha na pyszczku i dalej na tułowiu troszkę. Ale jest to prawie niewidoczne. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/826/p9217685.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img826/8234/p9217685.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/443/p9217679.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img443/5224/p9217679.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Wydaje mi się,że to jest Maja. Suczka miała niedawno zaaplikowanego advocata i ma założoną książeczkę zdrowia.Proszę o adres na PW to ja wyśle do DT.
-
Mamy sprawdzony dom dla labka w Lubline.W rodzine jest male dziecko ,więc jego stosunek do dzieci powinien być pozytywny. Ważna jest tez informacja o utrzymywaniu czystości.Rodzina mieszka w bloku.ale w najblizszym czasie przeprowadza sie do wasnego domu.
-
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
zadra replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Saba od rana w swoim nowym DS!!!! Wysyłam link do wątku nowym właścicielom z prośbą o informacje z "pierwszej ręki" -
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
zadra replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']A to się Sabuni w końcu poszczęściło ! Może trochę info o nowym domku? Czy to mieszkanie w bloku, czy domek z ogrodem? Czy są tam jeszcze inne zwierzaki? Kotów na pewno nie ma:diabloti:. Czy w domu są dzieci?[/QUOTE] Mieszkanko w bloku.Jedynym zwierzaczkiem jest żółw czerwonolicy.Przyszli właściciele Sabuni to przemiła pani z 10-letnim synem. -
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
zadra replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Pojechałyśmy sprawdzić domek dla Roksanki,ale pokazałyśmy rodzince Sabcię.Wybór padł na nią.Domek wspaniały w piatek finalizujemy adopcję! -
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
zadra replied to zadra's topic in Już w nowym domu
W czoraj dzwoniła Pani z Krakowa.Bardzo spodobała jej się Sabcia.Problem w tym,że pracuje od od rana do 16-tej i sunia bardzo długo byłaby sama.Pani ma jeszcze sprawe przemyśleć i zadzwonić. -
Tola juz napisał o wizytach dla Fifki.Mialam wczoraj uszkodzony internet.
-
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
zadra replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Jutro skończę ogłoszenia. Wysłałam Sabę do Gazety Wrocławskiej, do rubryki [U]Przygarnij Zwierzaka.[/U][/QUOTE] Sliczne fotki,Sabcia przepiękna!! Dziękujemy Havanko za pomoc!!!! -
[quote name='Havanka']Jeszcze jeden mail: cyt" jestem zainteresowany tym ogłoszeniem,lecz miał bym problem z transportem:(Mam duzy dom ogród i maleńką suczkę-wziętą też z ulicy oraz trzy koty-znajdy:)Ona była by idealna dla moich zwierzątek:)zapewnie jej wspaniały dom:)Jeśli jest to aktualne to ja lepiej zadzwonie-czekam na odp:) Jestem z Wałbrzycha chwilowo nie posiadam auta,i z tym byłby problem:(" Również przekierowałam do Zadry. Pan właśnie mi odpisał, że zgadza się na wizytę pa.[/QUOTE] MIalam wczoraj pięć telefonów w sparawie adopcji Fifi.Wszyscy moi rozmówce po usłyszeniu o wizycie i koniecznosci podpisania umowy adopcyjnej stwierdziali ,że się zastanowią.
-
[quote name='Havanka']ostatnie pytanie; do kogo kontakt?[/QUOTE] Tola przesłała do mnie.
-
Arabelka to okropny łakomczuszek.Jedzonkiem mozna ją przekupić.
-
Arabelka już u mnie zaczęła się 'otwierać" W domu była spokojniejsza niż na spacerku.Potrzeba jej czasi i dużo,dużo miłości.Jej malutkie serduszko musi ponownie zaufać człowiekowi.
-
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
zadra replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Dokładnie. Ogłaszam Sabę wciąż z tymi samymi fotkami Jedno - bardzo ładne, jest z ostatniej zimy.[/QUOTE] Bezwzględnie potrzebne są aktualne fotki. -
[quote name='Havanka']8 września zrobiłam Roxi nowiutkie ogłoszenia. Mogę jedynie dorobić kilka na innych portalach. Ktoś też ogłasza Roxi, bo Tablica usunęła moje, ze względu na już istniejące takie samo.[/QUOTE] Dzisiaj dzwoniła Skontaktowala się ze mną Pani z Zamościa zainteresowana adopcją Roksanki.Wstepnie umówiłam sie na wizytę we wtorek.