Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Dobrze ze juz po wszystkim. Zdrowka zycze .
  2. [quote name='Elisabeta']Dora, dziś rano na poczcie wysłałam 200 zł na konto Twoich Bezdomniaczków. :smile: Za trzy dni powinny byc na koncie. Zostaję tu z Wami. :loveu:[/QUOTE] To cudownie bo malo nas tutaj a kazda pomoc na wage zlota:) :) :)
  3. Odwiedzam Pimpalinskiego :)
  4. [quote name='Elisabeta']Pamiętam o Soni. :smile: Trzymam kciuki za jutrzejszą sterylizację. :thumbs:[/QUOTE] ja rowniez .
  5. Ja rowniez bede trzymac kciuki :)
  6. Dobrze ze Bondzik ma teraz takie zycie. Niech chlopak nadrabia , dosc sie wysiedzial w Schronisku.
  7. [quote name='Bjuta']Miałam pytanie o Mangę, ale raczej nic z tego nie będzie.[/QUOTE] :( :( :( :( :(
  8. Biedna psinka, ciesze sie ze zmniejszyly sie ataki dusznosci .
  9. Trzeba miec nadzieje. :)
  10. Bondziu to charakterny chlopak ale gryzc nikogo nie wolno.
  11. Szarotka fajne wiersze pisze :) :) :)
  12. Piekne banerki . Juz zabieram jeden :)
  13. [quote name='paula_t']Bardzo się cieszę, że już jest lepiej:)[/QUOTE] Ja rowniez. :)
×
×
  • Create New...