[quote name='sharka'][COLOR=#000000]robię bazarek w 25% dla bezdomniaków ([/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253087-W-budowie_dzieci%C4%99ce-buciki_rozm-23-28_na-4-cele_do-23-05"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-cele_do-23-05[/URL][COLOR=#000000]), towar specyficzny więc nie wiem czy znajdzie nabywców , ale próbujemy [/COLOR]:smile:[/QUOTE]
lece podnosic :)