Ludzie chyba nie maja zielonego pojecia jak meczacy jest 2-3 miesieczny szczeniak. Wlasnie przez to przeszlam I powiem szczerze ze to ostatni moj szczeniorek . Bylam wykonczona wstawaniem w nocy 3 razy , uczeniem poprawnych zachowan, uczeniem chodzenia na smyczy itd itd . Teraz jestesmy na etapie " Nie wolno skakac na ludzi " . Ufffff