-
Posts
25305 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ingrid44
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Bjutko, ogromne podziękowania za deklaracje i za filmik. :) Wreszcie dobrze zobaczyłam Heniutka. -
KORA - kilka lat w piwnicy, 11 lat w schronisku. 2 lata w spa. ZA TM.
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Cudownie ! Bardzo sie ciesze ze dojechalyscie I Kora zacznie cieszyc sie wolnoscia :)- 248 replies
-
- kora
- sunia do adopcji
- (and 6 more)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja tez pamietam ze Henio nie mial zapedow do kur I to raczej Puszek (zaginal w niejasnych okolicznosciach) atakowal kury. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Piękny tekst i taki wzruszajacy. Cała prawda o Heniutku. -
KORA - kilka lat w piwnicy, 11 lat w schronisku. 2 lata w spa. ZA TM.
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wielki dzień dla Kory. Ale sie zdziwi :)- 248 replies
-
- kora
- sunia do adopcji
- (and 6 more)
-
Śliczne foteczki. W sam raz do ogłoszeń. :) Dobry pomysł z obcięciem włosów na ogonku. Po co ma sie tam robić kołtun.
-
KORA - kilka lat w piwnicy, 11 lat w schronisku. 2 lata w spa. ZA TM.
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
To wspaniale. Bardzo prosze przy okazji cyknij fotkę Heniowi. :)- 248 replies
-
- kora
- sunia do adopcji
- (and 6 more)
-
KORA - kilka lat w piwnicy, 11 lat w schronisku. 2 lata w spa. ZA TM.
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Kto moze pomoc staruszce ? Liczy sie kazdy grosik.- 248 replies
-
- kora
- sunia do adopcji
- (and 6 more)
-
Tysiu, czy nie mozna przedluzac tego wydarzenia ? Musimy cos miec na Fb bo 90% deklaracji mamy z FB.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ale fajne fotki :). Bardzo dziekujemy. Heniutek jak zawsze bardzo slodki :) -
KORA - kilka lat w piwnicy, 11 lat w schronisku. 2 lata w spa. ZA TM.
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Kto jeszcze dolozy grosik ?- 248 replies
-
- kora
- sunia do adopcji
- (and 6 more)
-
KORA - kilka lat w piwnicy, 11 lat w schronisku. 2 lata w spa. ZA TM.
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę ze zabieracie Korę ze Schroniska. Niech zobaczy jak to wyglada normalne życie. Jestescie cudowne cioteczki. :)- 248 replies
-
- kora
- sunia do adopcji
- (and 6 more)
-
Pomyliło sie Dorze z Daktylkiem.
-
Śliczny plakacik. Żeby tylko ktoś zauważył i pokochał Brysia.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj w Hoteliku Henia bardzo smutny dzień. Odszedł niespodziewanie starszy piesek o imieniu Liderek. Był u Kasi juz 3 lata na dożywotniej emeryturce. Miał 13 lat. :( Spedzil w Schronie całe życie i kiedy miał 10 lat dobre cioteczki z Zabrza wyciągnęły go stamtąd i umieściły u Kasi. -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
-
Dziękujemy Dora. Czy Zaginął Dom to jest na internecie ?
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Bardzo to smutne. Bondziu miał cudowne ostatnie lata swojego życia. Biegaj sobie bez bólów za TM pieseczku. :( -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Prosze napiszcie co z Bondziem. :( -
Ciekawe co slychac u Brysiaczka ? :)