Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Ja tez wspomoge Apsika .
  2. W takim razie czekamy na wiesci.
  3. Terri to piesek na DT u Szarotki a ze Szarotka wraca do domu Terri szuka DT lub DS.
  4. Czyli widac ze Henius czuje sie u siebie. Musi przeciez widziec kto nadchodzi bo domu bronic trzeba :) Ogromnie sie ciesze ze Henius sie zadomowil .
  5. Zaczynam trzymac kciuki.
  6. Ale Henius mial frajde a Pancia grzybkow nazbierala na obiad :)
  7. Ale słodziak na podusi. :)
  8. Troche niedobrze. Moze zniknie po smarowaniach .
  9. Henius jest cały zdziwiony co takie śmieszne i małe go atakuje. Kotki są przecudne. :)
  10. Trzymam kciuki mocno zacisniete. :)
  11. Dziekuje za zaproszenie na watek psiakow. Poczytam I pomysle jak moge pomoc.
  12. Gratulacje. Henius bedzie super wujkiem. Juz widze jak bedzie sie przygladal z ciekawoscia :)
  13. Zamowilam 15 kg worek karmy dla malych psow . Mysle ze taka bedzie lepsza bo Apsik raczej maly. Powinno byc w srode. :)
  14. Życzę szybkiego gojenia Heniusiu.
  15. Zdecydanie lepiej Apsik teraz wyglada .
  16. Dziekuje Dora. :)
  17. Jaki slodziak. Jestescie cudowne ze zabralyscie go z ulicy. Chetne zamowie work karmy tylko prosze o podpowiedz jaka zamowic.
  18. Glaski I buziole dla Henia.
  19. Wyglada na to ze Henius sie zadomowil I uwierzyl ze to wreszcie jego domek . Cudne wiesci :)
  20. Ciekawa jestem czy Henius lubi sie kapać w jeziorze ? On raczej tego nie poznał siedząc w hotelikach. Teraz to mu sie powodzi :)
×
×
  • Create New...