Wyrozilam ogloszenie Apsika na miesiac ( od Dory) I odswiezylam te od Tysi. Moze by zamienic glowne zdjecia dla odmiany.
Dora, co myslisz zeby zmeinic ogloszenie na Wroclaw ?
Pamietam Ksenie od szczeniaka. Nie miała szczęścia do ludzi. Same oszołomy jej sie trafiały i wracała z adopcji. A pózniej czas leciał. Bardzo sie ucieszyłam ze po chyba 7 latach tułaczki po hotelikach znalazła wreszcie swoją przystań.