Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Odswiezylam ogloszenie Apsika u Tysi I Dory bo sa na rozne miasta.
  2. Henius się poczuwa do odpowiedzialności. :)
  3. Odswiezylam ogłoszenie Apsika na Olx.
  4. Przecudnie :) Heniutek pilnuje caly czas.
  5. Dziekuje Elu. Tobie rowniez zycze Zdrowych I Pogodnych Swiat .
  6. Jaki piękny i cieplutki domek. Kotek bedzie zachwycony. :)
  7. Niesamowite. Kto by pomyślał ze Henius jest takim obrońca. Przecież on takich maluszków nigdy nie widział a wie ze trzeba ochraniać. Aż mi sie oczy spocily ze wzruszenia.
  8. Odswiezylam ogloszenie Apsika.
  9. Przepiekne fotki. Henius chyba przejal sie bardzo rola wujka :)
  10. Odswiezylam ogloszenie Apsika na olx. Moze cos pomoze .
  11. Piękne banerki. Muszę przypomnieć sobie jak sie wstawia banerki bo już dawno żadnego nie miałam przez ciagle zmiany na dogo.
  12. Odświerzyłam ogłoszenie Apsika i przy okazji innym zwierzaczkom.
  13. wszyscy ucinaja sobie drzemke :)
  14. Henius ślicznie wyglada na nowej kanapie. :)
  15. Tysiu, wyroznilam ogloszenie Apsika I przy okazji innym twoim zwierzaczkom. :)
  16. Niedobrze. Lepiej sprawdzić. Biedny psinek.
  17. Śliczne fotki.
×
×
  • Create New...