Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Świetny pomysł. Bardzo dziękujemy.
  2. Biedaczek. Pewnie go to bolało i dlatego nie chciał jeść. :(
  3. To już dzisiaj. Mysle o naszym słodziaku.
  4. Dziękujemy Tysiu za ogłoszenia dla Apsika. :) ja oczywiście wyróżnie.
  5. Oj biedny Apsik. :(
  6. Bardzo dziękujemy Elu. <3
  7. Nie ma to jak na słoneczku. :)
  8. Faktycznie wyglada bardzo chudziutki.
  9. Heniutek tez juz czuje wiosne :)
  10. Uxmal, bardzo dziekujemy za bazarek <3
  11. Dobrze ze jest diagnoza to bedzie można zacząć odpowiednie leczenie.
  12. Niedobrze. :(
  13. Dziękujemy Murko za wieści. CIesze sie ze troszkę mu sie polepszyło.
  14. Biedny Apsik :(
  15. Bardzi ciekawa sprawa z tym sikaniem . Lepiej sprawdzic jak jest mozliwosc.
  16. Jaka piękna niespodzianka. Właśnie ostatnio oglądałam zdjęcia Rysia w moim telefonie( z hoteliku u Murki) i myślałam jak mu sie wiedzie w nowym domku a tu takie cudne zdjęcia. Rys bardzo wypiękniał i całkiem fajnie wyglada bez ogonka. :))))
  17. Dziękuje za zycznia i zdjęcia Heniutka. Dla was również życzenia Zdrowych i pogodnych Świat.
×
×
  • Create New...