Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Cos sie dzieje z OLX dzisiaj bo chcialam wyroznic ogloszenie Apsika od Dory I nie pozwla mi wyroznic tego najlepszego na miesiac . Odswiezyc ogloszenie od Tysi tez nie moge bo wszystko stoi I nic sie nie dzieje. :( Bede jeszcze oczywiscie probowac do skutku.
  2. Ale Michalek juz urosl :)
  3. Przecudny słodziak. :)
  4. Zdecydowanie lepiej wyglada Kto by pomyślał ze taki z niego awanturnik
  5. Ale Henius cię hipnotyzuje. Co za spojrzenie :)
  6. Ja również zaglądam codziennie ale nie pisze :)
  7. Wyrozilam I odswiezylam ogloszenia Apsika na OLX. :) Bedzie sie pokazywal na pierwszej stronie . Moze ktos sie w nim zakocha wreszcie.
  8. odswiezylam ogloszenia Apsika na OLX. :)
  9. Dobrze ze chociaż zaglądają Przynajmniej widać ze te wyróżnienia działają
  10. Odswiezylam ogloszenia Apsika I przy okazji powyroznialam roznym kotkom I pieskom. :)
  11. Henius zapuścił sobie zarost na zimę żeby cieplej było :)
  12. To swietnie. Skontaktuje sie z tobą wkrótce na PW w sprawie przesłania deklaracji dla Misia. :)
  13. Ja tez jestem u Misia i pomogę psiaczkowi. Narazie muszę podumać jak przesłać pieniazki. Może ktoś ma Pay pal ?
×
×
  • Create New...