[QUOTE=' green apple;13951031]ja, ja hce :D[/QUOTE]
Będą koło godz. 21 :D
[quote name='Sweet']Ja chce fotki:D:D
I musze sie na gg złapać bo na fbl pisałas coś i nie wiem co sie dzieje:D ciekawość mnie zżera:P:P[/QUOTE]
Napiszę do Ciebie jak będziesz, bo ja często na niewidoku :D:D