[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_5057.jpg[/url] przytulak :loveu:
Ja też właśnie dzisiaj wyszłam wcześniej ze szkoły i miałam nadzieję, że jakieś fotki porobię to pogoda taka dziwna - niby słońce, ale jakieś takie 'słabe'..