[CENTER][quote name='Anka_ZG']Hej:) witamy sie z ranca:) ale tu duuuzio foteczek:) Wszystkie sliczniaste:) Neska juz taka fotogeniczna jest, aż jej się pycholek smieje:) moze i jest mieszanka spaniela z kundelkiem, ale jedno jest pewne, spojrzenie to ona ma typowo spanielowe:loveu::loveu:pozdrawiam[/QUOTE]
cześć ;) być może że to nawet całkiem cocker spaniel,bo obok tej dziewczyny od której mam Neske mieszka taki czarno-biały spanielek bez rodowodu.
[quote name='Shetanka'][url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/124750/00000006.jpg[/url]
Jej, śliczności :loveu: Uwielbiam takie cockerowe mieszanki :loveu: Fajną ma bandankę !
Nam się nigdy nie znudzi :razz:[/QUOTE]
zobaczymy :evil_lol:
[quote name='agaciaaa']Witamy :loveu:[/QUOTE]
hej ;)
[quote name='piciminikas']Właśnie, nigdy nie znudzą nam się zdjęcia!:razz:[/QUOTE]
:evil_lol:[/CENTER]