A ja dzisiaj po rozpoczęciu roku, (3 gimnazjum) byłam na zakupach (buty na przebranie kupiłam :eviltong:) i przy okazji Nesce zabawkę takie jabłko :evil_lol: Potem Wam wkleje fotke,to zobaczycie jakie :cool3:
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/130422/00000004.JPG[/url]
oddawaj moją zabawkę :diabloti:
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/130422/00000010.JPG[/url] ale się Vega zmieniła :crazyeye: a ten psiak koło niej ma cudowne umaszczenie :loveu::loveu::loveu: