[quote name='Domka_Czika']Ja to mogę tylko w mieszakniu psa trzymać , bo podwórka własnego nie posiadam :) Czika to śpi ze mną , ale jak już zasnę i zacznę ją z łóżka wypychać to idzie nafunfolona do koszyka ,a o 5 rano do moich rodziców przychodzi :)[/QUOTE]
Też chciałabym nie mieć podwórka,żeby Neska była cały czas w domu :roll: