Jump to content
Dogomania

sator_k_

Members
  • Posts

    2239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sator_k_

  1. [URL]http://allegro.pl/miodek-i-lars-dwa-wielkie-miski-czekaja-na-dom-i1662047355.html[/URL] Może być takie cóś? Jeśli tak to jeszcze jedną aukcję mogę wystawić.
  2. To na razie wystawię je bez szablonowo, a postarma się potem załatwić taki szablonik.
  3. Mogę zrobić jakiemuś psiakowi allegro, tylko napiszcie któremu. I czy macie jakiś szablon do aukcji taki dymińsko-kielecki? Czy po prostu bez szablonowo wystawić?
  4. O FreeX! Jak już będziecie to pozdrów ode mnie Weronikę i Kolesia (chiński grzywacz) ;) Na blogu już notka - króciutka taka jakś wyszła, ale i tak zapraszam :)
  5. sator_k_

    Duffel

    [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-3UmYEuueI5Q/TfIcjDXy0-I/AAAAAAAAE-U/BomfMP2Il6k/_DSC8166.JPG[/URL] Duffel z kamuflażu ma 6 :diabloti:
  6. [URL]http://i52.tinypic.com/av3ed5.jpg[/URL] Mina pt: "Wal się":evil_lol:
  7. Nie wiem czemy wzięłam Sopla za suczkę, przecież wiedziałam, że Sopel to pies... Gratuluję wspólnego roku. Bardzo fajnie udokumentowany filmikiem :)
  8. [quote name='Ewa&Duffel']Świetne zdjęcia, Sator taki uśmiechnięty :) Ja już nie muszę wam zazdrościć, na początku lipca zaczynamy trenować :D[/QUOTE] Super! Mam nadzieję, że Wam się spodoba. A gdzies do jakiegoś klubu na zajęcia będziecie chodzić, czy sami będziecie trenować? No i mam nadzieję, że nie zabraknie fotorelacji :) [quote name='Paula03']Szkoda, że daleko mieszkacie...[/QUOTE] Oj tam, oj tam ;) [quote name='Avaloth']to pierwsze razem macie super :loveu: taki wiatr we włosach i w języku :evil_lol: z aktivdogów czy dogstyle ? czy ogólnie norweskich ?[/QUOTE] Ta wiatr był cudowny, jeśli poruszał się z prędkością 0,5 m/s to był cud :D Tutaj pisałam akurat w kontekscie activdogów. Ale na pewno nie zamieniłabym norweskich n aguardy. A co do porównania activ i dogstyle to u mnie wygrywa activ. Bardziej mi się podobają, ale to chyba przez wykończenie i staranność. Bo jeśli porównam coś z tej samej tasiemki u activ i dog to do mnie bardziej przemawia activ. :) Dzisiaj na blogu pojawi się notka, bo troszkę się u nas działo, a że nie chce mi się pisac dwa razy to zapraszam do w/w miejsca. :)
  9. sator_k_

    Duffel

    Widok latających faflunów - bezcenne. ;)
  10. [URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2698.jpg[/URL] Jak mu się ucho śmiesznie zawinęło. :)
  11. [URL]http://img233.imageshack.us/img233/8353/dsc0009xw.jpg[/URL] Jakie przyjaciółki :)
  12. [URL]http://i53.tinypic.com/30j7236.jpg[/URL] Jak maskotka tu wygląda :)
  13. [quote name='dOgLoV']Pewnie że tesknimy :lol: super zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To się cieszę :D [quote name='Paula03']Jak tak patrzę na wasze zdjęcia z treningów to mam ochotę pojechać do was z Kati :)[/QUOTE] Ja też mam ochotę pojechac w kilka miejscy ;) Wiesz my jestesmy bardzo otwarte i zapraszamy :)
  14. Ja jestem starsznie zadowolona z tych szelek i jak tylko będę miała kasę to zamówię drugie. Coś nikt za nami nie tęskni... Pare zdjęć z ostatniego treningu
  15. [URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2211.jpg[/URL] Co ten Duffel taki emo się zrobił? :evil_lol:
  16. Jeśli chodzi o allegro to nie zachęciło mnie to, że wszystkie rozmairy na jednej aukcji widziałam i za tą samą cenę. No nic to w takim razie będe do nich pisała. Dzięki :)
  17. Słuchajcie gdzie dostanę kaganiec maszera oprócz allegro? A może ktoś ma na zbyciu owczraka niemieckiego psa?
  18. Amber wiem, że już podawałaś gdzieś linki gdzie kupowałaś kaganiec, ale mogłabym Cię prosić jeszcze raz o link do tego sklepu?
  19. [URL]http://img864.imageshack.us/img864/9886/dsc9966w.jpg[/URL] Nie ukrywam, że zrobiło na mnie wrażenie, że się tam wdrapały.
  20. sator_k_

    Barf

    Mój pies tez starjkuje - tak mniej więcej do godziny 19.30 ;)
  21. Rozumiem ludzi, którzy nie lubią psów - nie każdy musi być zapalonym psiarzem. Ale ludzi, którzy krzywdzą zwierzęta, którzy traktują je przedmiotowo zasługują na przynajmniej pół roku spędzenia w podobnych warunkach. Trzymam kciuki za Sarę i malucha. Wstawię info o nich na blogu mojego psiaka jak już będą ładne zdjęcia - wiem, że to nie dużo, ale może komuś wpadnie w oko...
  22. Może to też jest pomysł, ale nie wiem czy u nas to wypali, bo pies ogólnie patrzy się na mnie jak na wariatkę w takich momentach. Ale może jeśli próbowałabym do skutku, czyli nie uspokoje się dopóki on się nie zacznie ze mną bawić to po jakimś czasie sam by się chciał bawić, albo od razu reagował by na moje "zaproszenie". Najchętniej bawi się jak jesteśmy na ostatnim wieczonym spacerze. Wtedy to praktycznie od razu włącza mu się tryb "zagryzienia" mnie. A i dla wyjaśnienia. Ja wiem, że przebywanie psa na dworze nie pomaga, wiem, że nic nie zastąpi takiego całodobowego kontaktu, ale ja staram się spędzać z nim jak najwięcej czasu. Pies ma zawsze 3 spacery dziennie, kiedy jest ciepło i dzień jest dłuższy nawet 4. Oprócz tego starm się do niego wychodzić na podwórko na dłuższą chwilkę choćby podczas karmienia. Jeśli nie mam za bardzo czasu, żeby wyjść to wyrzucam do niego siostrę. Także to nie jest tak, że uważam, że pies jakma podwórko to jest szczęśliwy, ale jednak pewne zaniedbania zostają. Czekam na dalsze podpowiedzi :)
  23. O Ty leniuchu, a czemu na wycieczkę nie pojechałaś? Ja sobie właśnie na informatyce siedzę :D Fiful jako szczurek ślicznie wygląda. ;)
  24. [URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1867.jpg[/URL] Jaka walka o patyka :D
×
×
  • Create New...