Podziwiam ludzi, którzy wyprowadzają swoje psy na krótkich smycz czyl >2,5m. Dzisiaj przyszedł nam rogz do kompletu i do chodzenia przy nodze i spuszczenia psa super, ale do prowadzenia - dla mnie zdecydowanie za krótko. Będzie na treningi, bo tam się akurat przydaje krótka smycz której nie trzeba zawijać. :)